تجهیز و تکمیل سالن سنگ‌نوردی شهرستان پارس‌آباد

0
اشتراک

تجهیز و تکمیل سالن سنگ‌نوردی شهرستان پارس‌آباد

محمد کارگر امروز در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل اظهار کرد: سالن صخره‌نوردی و سنگ‌نوردی شهرستان پارس‌آباد مغان نزدیک به ۷ سال راکد و بدون هرگونه فعالیت بود و ورزشکاران علاقه‌مند به این رشته قادر به استفاده از این سالن ورزشی نبودند.

وی افزود: با پیگیری‌های لازم، مشکلات این سالن ورزشی برطرف شد و تجهیزات و وسایل لازم برای صخره‌نوردی ورزشکاران نیز تهیه شده است.

مسؤول روابط عمومی هیأت کوهنوردی شهرستان پارس‌آباد ادامه داد: مهمترین مشکلی که این هیأت ورزشی با آن روبه‌رو بوده، نبود مکانی برای دفتر ورزشی هیأت کوهنوردی استان در جهت انجام فعالیت‌های ثبت نام، ساماندهی و انبار نمودن وسایل و تجهیزات لازم است و با پیگیری‌های به عمل آمده امیدوار هستیم که این مشکل هر چه سریع‌تر برطرف شود.

 کارگر عنوان کرد: در حال حاضر ۱۵۰ ورزشکار در شهرستان پارس‌آباد در رشته‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی به صورت رسمی در حال فعالیت هستند و ۱۶  ورزشکار نوجوان سنگ‌نورد نیز فعالیت ورزشی خود را آغاز کردند. 

وی گفت: روز گذشته دوره کامل آموزشی برای مربیان و علاقه‌مندان به کوهنوردی با حضور مربیان برتر استان در زمینه آموزش روش‌های مناسب صعود کوهنوردی و صخره‌نوردی برگزار شد و روش‌های گره‌زدن و کار با ابزار و موارد ایمنی به علاقه‌مندان این رشته ورزشی آموزش داده شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.