سرمایه ۲ برابری از یک وام سازندگی/ سالی ۳۶ میلیون درآمد دارم

0
اشتراک

سرمایه ۲ برابری از یک وام سازندگی/ سالی ۳۶ میلیون درآمد دارم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اشرف شهنوازی کار آفرین ۲۸ ساله در گفت و گو با عصر هامون در خصوص فعالیت خود در پرورش ماکیان اظهار داشت: از ۶ ماه گذشته که وارد این کار شدم، دو نفر دیگر را نیز به اشتغال پایدار وارد کرده ام.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۳هزار جوجه در سالن احداث شده ام وجود دارند که ۴۵ روز تا دوماه از آنها نگهداری می شود وپس از این مدت، به بازارهای فروش عرضه می شوند.
وی در خصوص درآمد خود نیز گفت: در طی مدت فعالیتم ماهانه ۲میلیون و پانصد تا ۳میلیون تومان درآمد ثابت داشته ام.


وی با اشاره به مشارکت بسیارخوب بسیج سازندگی برای اجرای طرح پرورش ماکیان اظهار کرد: بسیج سازندگی در تمامی امور با بنده همکاری لازم را داشته اند و از زحمات آنان تقدیر می کنم.
این کار آفرین با بیان این که محل اجرای فعالیت پروش ماکیان در روستای سبز گز شهرستان خاش است، خاطر نشان کرد: متاسفانه جهاد کشاورزی با اعطای مجوز پرورش ماکیان با توجه به اینکه تمام فعالیت های لازم انجام شده، موافقت نکرده و به دلیل نبود مجوز نتوانسته ام برای بیمه کردن نیروها و خانواده های آنان اقدام کنم.
وی در خصوص مشکلات فعالیتش در عرصه پرورش ماکیان، بیان کرد: ندادن مجوز فعالیت و پروانه بهره برداری از سوی جهاد کشاورزی و نبود بازار فروش از بزرگترین مشکلات ما در این عرصه است که امیدواریم مسئولان نسبت به رفع این مشکلات با ما همکاری کنند.
شهنوازی تاکید کرد: با توجه به علاقه ام، درصورت داشتن حمایت، آماده انجام کار پرورش بوقلمون و کبک نیز هستم ولی در این خصوص لازم است دوره های آموزشی ببینم.
وی در پایان با بیان اینکه چندین نفر از جوانان روستای سبزگز برای ورود به عرصه های اقتصاد مقاومتی علاقمند و به بسیج سازندگی جهت گرفتن مشاوره معرفی شده اند، تاکید کرد: جوانان بیکار می توانند با ورود به عرصه های اقتصاد مقاومتی معیشت خانواده خود را به راحتی تامین کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.