می توان از تجربیات ترکی در کمیته داوران استفاده کرد

0
اشتراک

می توان از تجربیات ترکی در کمیته داوران استفاده کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، فریدون اصفهانیان در حاشیه اخرین روز از برگزاری سمینار دانش افزایی داوران لیگ برتر فوتبال کشور به میزبانی کیش در گفت گو با خبرنگار ایرنا برگزاری این دوره از کلاسها را مثبت ارزیابی کرد و گفت: کیفیت برگزاری این کلاسها همچون ای اف سی و فیفا است .
وی تصریح کرد: تمامی داوران حاضر در این کلاس هم فعالانه تلاش می کردند و هم نقاط مثبت زیادی را اموختند .
اصفهانیان با تاکید بر اینکه سطح دانش داوران کشور خوب است گفت : باید تلاش کنیم که بهتر از گذشته باشیم .
وی با مثبت ارزیابی کردن قدرت جسمانی داوران افزود :در آزمایش جسمانی که روز گذشته انجام شد تنها تعداد چهار نفرنتوانستند از این مرحله عبور کنند .
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به کناره گیری محسن ترکی از داوری اظهار داشت: ترکی یکی از بهترین داوران و سرمایه های ملی کشور است که قضاوت های زیادی را در خارج از کشور داشته است .
اصفهانیان افزود : ترکی رکورد دار بازی دربی است و ما دوست نداریم که این داور خوب و باتجربه از جمع ما خارج شود اما وی صلاح خود را بهتر می داند.
وی گفت: در صورت خارج شدن ترکی از داوری حتما از تجربه های او در سایر بخش ها استفاده می شود که یکی از این بخش ها می تواند کمیته داوران باشد .
اصفهانیان افزود : در صورت خروج ترکی از میان داوران از همین افراد حاضر در کلاس می توان به عنوان جایگزین استفاده کرد.
داوران حاضر در سمینار دانش افزایی بعد از ظهر امروز و در اخرین روز برگزاری این سمینار به صورت عملی در زمین شماره یک المپیک حضور خواهند یافت.
سمینار دانش افزایی داوران لیگ برتر فوتبال کشور نیم فصل ۹۵-۹۶ که از روز دوشنبه ۱۳ دی ماه در سالن همایش های بین المللی جزیره کیش آغاز شده بود عصر امروز به کار خود پایان می دهد .
۱۶۳۰*۱۶۴۱ /۱۴۸۴
خبرنگار : مریم زبان دان **انتشار دهنده : اصغر رضاخانی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.