گروه: بلیط / گردشگری
تاریخ: ۱۸:۰۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
خرید بلیط هواپیما اربعین

پیش از این مقرر شد در راستای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه بلیت و فعالیت واسطه‌گران در پروازهای اربعین امسال،‌ سازمان هواپیمایی کشوری با هماهنگی ایرلاین‌ها و انجمن شرکت‌های هواپیمایی‌ نرخ ثابتی برای بلیت پروازهای عتبات در ایام اربعین حسینی مشخص کنند. ‌‌بر این مبنا نرخ بلیت هر صندلی هواپیما برای مسیر تهران - نجف […]

پیش از این مقرر شد در راستای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه بلیت و فعالیت واسطه‌گران در پروازهای اربعین امسال،‌ سازمان هواپیمایی کشوری با هماهنگی ایرلاین‌ها و انجمن شرکت‌های هواپیمایی‌ نرخ ثابتی برای بلیت پروازهای عتبات در ایام اربعین حسینی مشخص کنند.

‌‌بر این مبنا نرخ بلیت هر صندلی هواپیما برای مسیر تهران - نجف - تهران ۹۵۰ هزار تومان و تهران - بغداد - تهران ۸۵۰ هزار تومان مصوب شد، همچنین نرخ بلیت هر صندلی هواپیما در مسیر مشهد - نجف - مشهد برای این ایام یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و در مسیر مشهد - بغداد - مشهد یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شد.

همچنین اعلام شد برخی از شرکت‌های هواپیمایی هم از شهرهای خرم‌آباد، تبریز و یا اهواز پرواز به عتبات عالیات برقرار می‌کنند که نرخ بلیت آنها مشابه نرخ‌های تهران خواهد بود، نرخ‌های تعیین شده در قالب سقف نرخ‌ها مشخص شده است و مشمول عوارض مربوطه و کمیسیون‌ها نیز است اما شرکت‌های هواپیمایی می‌توانند با نرخ‌های پایین‌تر نیز بلیت عتبات را برای ایام اربعین به فروش برسانند.

متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی ، با پایش روزانه سایت دیجی چارتر با قیمت های مناسبی مواجه می شوند ، که ما چند نمونه را آورده ایم. گفتنی است قیمت های ذکر شده مربوط به ساعت ۲۱:۳۰ شنبه ۹ آبان است.جالب است این سایت فقط با ۲۹۱ هزار تومان بلیط تهران نجف را در اختیارتان می گذارد.

منبع:

دیجی چارتر