نوسازی اتوبوس‌های فرسوده کرمانشاه نیازمند ۷۰ میلیارد ریال اعتبار است

0
اشتراک

نوسازی اتوبوس‌های فرسوده کرمانشاه نیازمند ۷۰ میلیارد ریال اعتبار است

کاوه‌ مرد‌افکن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به جایگاه شبکه حمل و نقل عمومی در کرمانشاه اظهار داشت: در شرایط کنونی ۳۴۰ اتوبوس در سطح شهر کرمانشاه اقدام به جا‌به‌جایی شهروندان می‌کند.

معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه با بیان اینکه اکنون حدود ۸۰ درصد از اتوبوس‌های شهری فعال هستند، گفت: از ابتدای سال تا کنون به طور میانگین، ماهانه ۴ میلیون نفر توسط ناوگان اتوبوسرانی جابه‌جا شده‌اند.

مردافکن وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۷۵ دستگاه اتوبوس فرسوده در کرمانشاه وجود دارد، گفت: برای تجهیز این ناوگان فرسوده، اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال نیاز است.

وی با بیان اینکه مصوبات طرح کارت بلیت الکترونیکی اتوبوس در کرمانشاه انجام شده است، عنوان کرد: قرارداد این طرح منعقد شده و طرح در حال اجراست.

معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه با بیان اینکه این طرح در بسیاری از شهرهای بزرگ کشور اجرا شده است، افزود: مسیر اتوبوسها، ساعات رفت و برگشت، مدت توقف اتوبوس‌ها و تعداد مسافران برای بهبود سرویس‌دهی از طریق اپراتور کل تحت نظارت قرار می‌گیرند.

مرد‌افکن اظهار کرد: سازمان‌ اتوبوسرانی وظایف بسیاری را برعهده دارد که ارائه خدمات حمل و نقل عمومی از جمله این فعالیت‌ها‌ست.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.