درگاه پرداخت(IPG) بانک گردشگری

0
اشتراک

درگاه پرداخت(IPG) بانک گردشگری

درگاه پرداخت اینترنتی چیست؟
 این خدمت ویژه کسب‌وکارهایی است که دریافت و پرداخت آن‌ها از طریق اینترنت صورت می‌پذیرد. در این خدمت امکان خرید و پرداخت وجه در هر زمان از شبانه‌روز امکان‌پذیر بوده و وجه مربوطه بلافاصله به حساب فروشنده واریز می‌گردد. 
استفاده از این خدمت چه مزایایی دارد؟در جایی که زمان عامل مؤثری در خرید خدمات و کالاهاست؛آنجا که برای خرید بلیت هواپیما یا رزرو یک هتل، عامل تعیین‌کننده برای فروشندگان الویت دادن زمانی به خریداران است؛ در شرایطی که با رونق کسب‌وکارهای اینترنتی ازجمله فروش کالاها و خدمات از طریق سایت‌های اینترنتی و دریافت هزینه آن بدون نیاز به حضور فیزیکی مشتری در فروشگاه از اهمیت به سزایی برخوردار است؛درگاه پرداخت اینترنتی بانک گردشگری در راستای ارائه خدمات نوین بانکی به فروشندگان کالا و خدمات و مشتریان آن‌ها طراحی شده است. 
این خدمت برای چه کسانی مناسب است؟این خدمت برای شما کاربردی است اگر:در محیط مجازی به فروش کالا و خدمات می‌پردازید.با محدودیت‌های زمانی موجود در ارائه خدمات بانکی در ساعات اداری)در شعب) مواجه هستید.احتیاج به بستری با امنیت ویژه برای فروش اینترنتی محصولات خود دارید.
مراحل دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک گردشگری چیست؟برای دریافت این خدمت کافی است سایت فروش کالا و یا خدمات شما به نماد اعتماد الکترونیک (enamad) مجهز باشد. سایر مدارک موردنیاز جهت راه‌اندازی درگاه اینترنتی:اگر به‌عنوان یک مشتری حقیقی علاقه‌مند به دریافت درگاه پرداخت الکترونیک هستید کافی است پس از افتتاح حساب، مدارک زیر را به بانک ارائه نمایید:اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی مالک سایت.اسناد تملیکی و استیجاری مرتبط با محل فعالیت.مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب‌وکار اینترنتی.
برای مشتریان حقوقی نیز مدارک زیر لازم است:اصل و تصویر آگهی تأسیس و آخرین تغییرات شرکت در قالب روزنامه رسمیاصل و تصویر اساسنامه شرکت.اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء. 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.