جذب ۱۹ درصد از اعتبار سهمیه اشتغال در همدان قابل قبول نیست/ بانک‌ها منعطف‌تر عمل کنند

0
اشتراک

جذب ۱۹ درصد از اعتبار سهمیه اشتغال در همدان قابل قبول نیست/ بانک‌ها منعطف‌تر عمل کنند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی تعالی ظهر امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان همدان با بیان اینکه کارگروه اشتغال به دلیل مشکلات حوزه اشتغال مهمترین کارگروه شهرستانی و استانی محسوب می‌شود، اظهار کرد: از مسؤولان دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود که در حیطه وظایف خود ما را کمک کنند تا در حوزه اشتغال تغییر و تحولی در شهرستان و استان ایجاد شود.

وی با اشاره به اهمیت ارائه گزارش عملکرد با تاکید بر اینکه گزارش‌ها راه را به ما نشان داده و وضعیت را مشخص می کند، افزود: شرکت‌کنندگان در کارگروه اشتغال ثابت حضور داشته باشند.

فرماندار همدان از عملکرد و گزارش ارائه شده از سوی کمیته امداد شهرستان همدان قدردانی کرد و ادامه داد: تعامل بانک‌ها با سازمان‌های مختلف در عرصه اشتغال در چند سال اخیر زبانزد بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در رابطه با اشتغال خانگی و وام‌های کم‌ضمانت مباحثی مطرح است، بیان کرد: برخی از بانک‌ها در صورت داشتن انعطاف در ضوابط می‌توانند به جذب سهمیه شهرستان کمک کنند چراکه جذب ۱۹ درصد اعتبار سهمیه اشتغال نگران‌کننده است.

تعالی تصریح کرد: با توجه به فرصت کم باید دستگاه‌ها و بانک‌ها کمک کنند تا بتوان ۸۰ تا ۹۰ درصد اعتبارت اشتغال جذب شده و به تهران برگشت نخورد.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد دولت بیشتر به سمت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و بخش خارجی است، افزود: یکی از ظرفیت های استان و شهرستان همدان در بخش گردشگری است.

فرماندار همدان با اشاره به ساخت ۱۱ هتل در شهرستان همدان، افزود: برخی از پروژه‌های هتل از ۸۵ تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند.

وی با اشاره به اینکه یک هتل مجلل در ۲۲ بهمن امسال به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: گروه هتل هما نیز یک پروژه ساخت هتل در ۳۱ طبقه در همدان در دست ساخت دارد.

تعالی با تاکید بر اینکه اقدامات امید بخشی در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری در استان و شهرستان همدان انجام شده است، افزود: شاغل کردن یک نفر می‌تواند از آسیب های اجتماعی بسیاری پیشگیری کند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.