اختصاص بیش از ۱۱ میلیارد ریال به ۱۱۶ طرح اشتغالزایی در سنقروکلیایی

0
اشتراک

اختصاص بیش از ۱۱ میلیارد ریال به ۱۱۶ طرح اشتغالزایی در سنقروکلیایی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سهیل سنقر، یاورمحمدی روز در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری سنقرو کلیای گفت: در سالجاری مبلغ ۱۱ میلیاردو ۲۷۰ میلیون ریال از طریق صندوق کارآفرینی امید به ۱۱۶ طرح اشتغال زایی در قالب مشاغل خانگی، مستقل و پشتیبان، خود اشتغالی و کا رفرمایی پرداخت شده است.

 

فرماندار سنقروکلیایی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون توسط دستگاههای اجرایی در این شهرستان برای تعداد یک هزار و ۴۱ نفراشتغال ایجاد شده و درسامانه رصد ثبت شده است.

 

وی از تخصیص ۳۰۰ فقره سهمیه تسهیلات اشتغالزایی درحوزه فرش دستباف با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خبر داد و افزود: از این تعداد، ۱۹۵ پرونده توسط کمیته امداد امام(ره) برای تعیین تکلیف به استان ارسال شده است.

 

فرماندار سنقرو کلیایی فرهنگ سازی کار و اشتغال را ضروری دانست و گفت: در این خصوص دولت فقط نقش تسهیل گری را ایفا می کند و برای ایجاد اشتغال، بایستی سرمایه گذار و کارآفرین با کسب آگاهی از جدید ترین اطلاعات در زمینه نیاز امروز جامعه، حضور فعال داشته باشند.

 

محمدی با تاکید بر ایجاد فضای امید به آینده روشن در جامعه، از سیاستهای دولت تدبیر و امید در خصوص تزریق نقدینگی برای فعال شدن واحد های تولیدی راکد دربازار صنایع خبر داد و گفت: دستگاههای ذیربط بایستی در صورت مراجعه سرمایه گذار، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام نمایند.

 

وی اختصاص ۱۱۰ میلیارد ریال برای دو بانده کردن مسیرسنقر به کرمانشاه و ایجاد بستر مناسب درمحدوده سد جامیشان برای فعالیت در حوزه های کشاورزی، باغداری، پرورش ماهی و گردشگری را از ظرفیتهای موجود برای ایجاد اشتغال در این شهرستان ذکر کرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.