اسدی: اختلاف برانکو و کی‌روش؟ حق با مردم است

0
اشتراک

اسدی: اختلاف برانکو و کی‌روش؟ حق با مردم است

به‌ گزارش ‌ایسنا، علیرضا اسدی بعد از جلسه هم اندیشی درباره فساد در فوتبال، گفت‌: در این جلسه راجع‌ به کلیات، تعاریف فساد و مصادیق آن، ظرفیت آیین‌نامه‌ و نوع برخورد با متخلفان بحث و تبادل نظر شد. دوستان مطالب خود را مطرح کردند و به‌ هر حال این نکته وجود دارد که آبروی افراد هم مهم است و اگر مطلبی در فساد مطرح می‌شود باید مستند باشد. فساد می‌تواند در تمام صنوف وجود داشته باشد و اگر ببینیم که فساد تنها در فوتبال است نگاه مان محدود شمرده می‌شود. به این دلیل که فوتبال ورزشی است همه گیر که گیرایی بالایی در همه سنین و جنسیت‌ها دارد، فساد موجود در آن بیشتر نمایش داده می‌شود.

او در ادامه درباره فساد موجود در لیگ پایه، گفت‌: مصداقی در برخی از موارد صحبت شد، ولی این مطالب نیاز به بررسی بیشتری دارد و تا مستنداتی مطرح نباشد، اتفاقی رخ نخواهد داد. برخی‌ها جسارت دارند و مطالبی را مطرح می‌کنند، ولی این مطالب جز ایجاد یک موج کوتاه اثر دیگری ندارد. اگر پرونده واقعی باشد و مستنداتی با خود به همراه داشته باشد، قطعا اثرگذار خواهد بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان و در پاسخ به این سوال که در اختلاف نظر شدیدی که بین کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ وجود دارد، به کدام یک از این دو حق می‌دهد؟ گفت: همیشه نظرات مختلف و تضارب آرا وجود دارد. هر کس در سطح خودش به دنبال حفظ منافع خودش است،  ولی اختلاف اساسا هزینه بر شمرده می‌شود. ما باید تلاش کنیم تا حقوق همه حفظ شود و درک متقابلی صورت بگیرد. من در این زمینه حق را به ملت می‌دهم، چون همه برای مردم زحمت می کشند.

انتهای پیام

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.