آمادگی منطقه آزاد اروند برای برگزاری جشنواره ملی سفره ایرانی 

0
اشتراک

آمادگی منطقه آزاد اروند برای برگزاری جشنواره ملی سفره ایرانی 

اسماعلی زمانی شب گذشته در جریان بازدید از جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری به خبرنگار مهر گفت: این جشنواره با همکاری مسئولان ملی و استانی در محل نمایشگاه دائمی منطقه آزاد اروند برگزار شد و امیدواریم تا این محل برای برگزاری جشنواره ملی انتخاب شود و بتوانیم با وسعت و امکانات بیشتری در این سالن جشنواره ملی را برگزار کنیم. 

وی درباره اهتمام سازمان منطقه آزاد اروند در زمینه گردشگری افزود: گردشگری به عنوان یکی از مسائل اصلی و اصول اقتصادی منطقه آزاد اروند مورد توجه ما است.

زمانی با بیان اینکه زیرساختهای گردشگری منطقه با توسعه اقتصادی منطقه هماهنگ خواهد شد، اظهار کرد: زیرساختهای لازم از جمله همین نمایشگاه برای ساخت کاملش به بخش خصوصی واگذار می شود، امید می رود در سال آینده نمایشگاه مناسبی برای آئین های متعدد و متنوع داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در خصوص دیگر ساختارهای گردشگری منطقه از جمله هتل ها، رستورانها و مراکز گردشگری و تفریحی طبیعی از جمله رودخانه ها و سواحل آنها برنامه جامعی را در دستور کار سازمانی خود و با هدف توسعه گردشگری ملی و بین المللی داریم.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، با تصمیم معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور هشتمین جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری در روزهای هشتم، نهم و دهم دی ماه جاری در قالب ۱۰۰ غرفه در محل نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد اروند برپا شد، سازمان منطقه آزاد اروند به عنوان نماینده استان خوزستان متولی برگزاری این جشنواره با همراهی استانهای بوشهر، هرمزگان، جزایر خلیج فارس (کیش و قشم ) در قالب منطقه هشت است.

جشنواره غذا آئینی همگانی برای نمایش غذاهای بومی، محصولات غذایی و برندهای مطرح صنایع وابسته و انجام بحث های علمی و تخصصی در این زمینه است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.