آلودگی هوا بیشترین صدمه را به دانش‌آموزان وارد می‌کند/ اعضای کمیسیون‌های شورای استانی، مشخص شدند

0
اشتراک

آلودگی هوا بیشترین صدمه را به دانش‌آموزان وارد می‌کند/ اعضای کمیسیون‌های شورای استانی، مشخص شدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، اصغر عابدزاده ظهر امروز در سی و نهمین جلسه شورای آذربایجان شرقی با بیان اینکه شورای اسلامی استان ناظران کلیه امور استان هستند، اظهار داشت: اصلی ترین اولویت کاری شورای استان، پیگیری مشکلات و موانع اجرایی شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی است.

وی افزود: مشکلات و نظرات ادارات و سازمان های باید از طریق نمایندگان شوراها در جلسات شورای استان مطرح شود.

رئیس شورای استان با اشاره به نقش هیئت رئیسه در شورای اسلامی استان، خاطرنشان کرد: هیئت رئیسه های شورا، تصمیم ساز شورای استان است و تصمیم گیری نهایی از شورای استان است.

وی افزود: نمایندگان شوراها باید مطالب مرتبط با شهرها و روستاها تحت امر خود مطالب مرتبط ارائه داده و سعی بر حل مشکلات آن منطقه را در اولویت کار قرار دهند.

این مقام مسئول با بیان اینکه کسب رضایت مردم مستلزم تحقق بودجه در معرفی بودجه است، تصریح کرد: میزان مصارف در ۶ ماهه دوم ۹۴ و ۶ ماهه اول ۹۵ بودجه سال آینده را تشکیل میدهند و باید مردم از میزان بودجه تخصیص یافته باخبر باشند.

عابدزاده با اشاره به وضعیت موجود آب و هوای استان، اذعان داشت: با توجه با وارونگی هوا در سطح استان، باید برنامه ای اندیشیده شود تا ضریب خطر در سطح استان کاهش یابد.

وی افزود: تعطیلی مدارس در حوزه ی آلودگی هوا، باعث درگیری والدین شاغل شده و بیشترین صدمه در صورت تعطیلی مدارس، دانش آموزان را تهدید می کند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه؛ صفر نعمتی، عطاالله هاشمی، ولی پور، اربابی، پورقاسم، قاسم نژادیان و وهاب وحیدی به عنوان اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی؛ آقازاده، نعمتی، خالقی، برزگران،علیپور، کارآموز و موسی پور به عنوان اعضای کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت؛ همتی، لطفی، خالقی، قاسم نژادیان، خدایاری، مفضفی و نعمتی به عنوان اعضای کمیسیون برنامه و بودجه؛ نعمتی، ولی پور و خدایاری به عنوان اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی؛ جویا، موسی پور، نعمتی، اصغر عابد زاده، مفضفی، همتی و محرم فرزانه به عنوان اعضای کمیسیون صنعت، معدن و گردشگری؛ علیپور، عطاالله هاشمی، آقازاده، لطفی، خدایاری، پورقاسم و نعمتی به عنوان کمیسیون عمران، خدمات شهری و روستایی و وهاب وحیدی، محمدعلیپور، رستمی، برزگران، قاسم نژادیان، ولی پور و کارآموز به عنوان اعضای کمیسیون نظارت و امور حقوقی انتخاب شدند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از آناج، جلسه شورای اسلامی استان به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی در استان با یک هفته تغییر در کلانشهر تبریز برگزار شد.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.