اقدامی خداپسندانه از فرزندان دفاع مقدس/ موسسه خیریه امدادگران عاشورا سپاه پاسداران، موسسه ای برای خدمت به بیماران سرطانی

0
اشتراک

اقدامی خداپسندانه از فرزندان دفاع مقدس/ موسسه خیریه امدادگران عاشورا سپاه پاسداران، موسسه ای برای خدمت به بیماران سرطانی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خاورستان، سردار احمد عبدالهی معاون بهداشت درمان و آموزش پزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه موسسه ای با نام موسسه خیریه امدادگران عاشورا پس از جنگ راه اندازی شد، اظهار کرد: این موسسه افراد بی بضاعتی که دچار بیماری های سرطان و… هستند را تحت پوشش قرار می دهد.

 

وی با بیان اینکه خدا نکند در خانواده ای سرطان وارد شود زیرا اگر افراد تمام زندگی خود را بفروشند نمی توانند جوابگوی هزینه های آن باشند، افزود: در کل کشور شعبه های مختلفی داریم که کار خدمت رسانی به این خانواده ها را انجام می دهند.

 

معاون بهداشت درمان و آموزش پزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: در استان خراسان جنوبی نیز موسسه خیریه امدادگران عاشورا، ۲۵۰ خانواده که دچار بیماری سرطان هستند را تحت پوشش قرار داده است و هزینه های آن را تأمین می کند.

 

عبداللهی تصریح کرد: این اقدامی که انجام می شود کاری خداپسندانه از سوی جمعی از فرزندان انقلاب که در دوران دفاع مقدس خدمت کرده اند می باشد.

 

وی ادامه داد: این افراد که در دوران جنگ در حوزه بهداشت و امداد به خدمت رسانی مشغول بوده اند بعد از دفاع مقدس گرد هم جمع شدند و این موسسه خیره را با هدف رسیدگی به خانواده هایی که با سرطان دست و پنجه نرم می کنند راه اندازی کردند.

 

معاون بهداشت درمان و آموزش پزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: اعضای هیأت مدیره این موسسه از ابتدا تا انتهای جنگ در حوزه بهداری خدمت کرده اند و اکنون نیز ۲۹ استان از خدمات این کار بسیار باارزش این افراد بهره می برند.

 

عبدالهی افزود: مقام معظم رهبری نیز سالیانه عنایتی به این مجموعه دارند که بسیار ارزشمند است.

 

وی عنوان کرد: خانواده هایی را می بینیم که هیچ ندارند و در کنار آن با این بیماری نیز روبرو هستند که این مورد باعث ناراحتی می شود و این کمک ها برای آن ها نوعی نشاط به همراه دارد.

 

معاون بهداشت درمان و آموزش پزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: بحث سلامت و درمان بیماران سرطانی بر عهده دولت است اما به دلیل اینکه با مشکلاتی روبرو است کمتر به آن پرداخته شده است.

 

عبدالهی تصریح کرد: در موسسه خیریه امدادگران عاشورا همه افراد از پول، وقت، عمر و تخصص خود می گذارند تا خدمتی به افرادی که دچار سرطان هستند انجام دهند.

 

وی در پایان گفت: شما نیز دعا کنید تا فرزندان انقلاب در راهی که امام راحل(ره) آن را ترسیم کرده اند و اکنون پرچمدار آن مقام معظم رهبری هستند به خوبی به وظیفه خطیرشان عمل کنند و از عهده آن برآیند تا این پرچم را به دست صاحب اصلی آن که حضرت صاحب الزمان(عج) می باشند، برسانند.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.