حدود ۱۵ هزار داوطلب سلامت در مشهد فعالیت می‌کنند/ مشهد میزبان همایش داوطلبان نمونه کشور

0
اشتراک

حدود ۱۵ هزار داوطلب سلامت در مشهد فعالیت می‌کنند/ مشهد میزبان همایش داوطلبان نمونه کشور

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نبض شهر، حمیدرضا بهرامی از برگزاری همایش کشوری گرامیداشت خدمات داوطلبان سلامت در مشهد مقدس خبر داد و اظهار داشت: قرار است این همایش با حضور مدیران ارشد وزارت بهداشت و ۲۷۰ نفر از مدیران، کارشناسان، مربیان و داوطلبان نمونه دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در ۱۹ دیماه به میزبانی این معاونت در مشهد مقدس برگزار شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهددر ادامه افزود: جلب مشارکت مردمی و بین بخشی در نیل به سلامت جامعه و توسعه پایدار نقش محوری دارد. 

وی ضمن قدردانی از تلاش های داوطلبان سلامت، خیرین و فعالان این عرصه گفت: در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۱۴ هزار و ۷۰۰ داوطلب سلامت در ۲۸۴ پایگاه سلامت و ۶۶۸ خانه بهداشت در راستای ترویج مفاهیم سلامت ، توسعه رفتارهای سالم، توانمند سازی و حساس سازی افراد جهت حفظ و ارتقاء سلامت خود، خانواده و جامعه تلاش می کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار امیدواری کرد: بتوانیم میزبان شایسته ای برای مربیان و داوطلبان نمونه کشور که در اقصی نقاط ایران زمین خدمت می کنند و آرزومند زیارت بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) هستند باشیم. 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.