اتفاق عجیب در مسابقات امیدها/ حمله با تیغ برای برگزار نشدن بازی

0
اشتراک

اتفاق عجیب در مسابقات امیدها/ حمله با تیغ برای برگزار نشدن بازی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، از سری رقابت‌های مسابقات فوتبال امیدهای تهران، قرار بود تیم‌های امید نفت تهران و دارایی نوین از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه) به مصاف هم بروند، اما اتفاقی عجیب مانع برگزاری این بازی شد.

باشگاه نفت برای اجاره هر بازی تیم امید نفت در ورزشگاه شیرودی مبلغ ۳۵۰ هزار تومان دریافت می‌کند اما به علت بدهی نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومانی، بهره‌بردار ورزشگاه شیرودی اعلام کرد که اجازه نمی‌دهد بازی برگزار شود. مسئولان نفت به بهره‌بردار ورزشگاه اعلام می‌کنند که پولش را از سازمان لیگ وصول کند، اما این شخص اجازه ورود بازیکنان نفت را به داخل زمین نمی‌دهد.

کمپانی سرمربی نفت‌تهران در این زمینه به خبرگزاری تسنیم گفت: این مسئله بودار بود، چون دارایی در حال سقوط است و به هر دَری زدند تا بازی برگزار نشود. جالب است به ما که میزبان بودیم، اجازه ندادند وارد زمین شویم، اما به تیم میهمان اجازه حضور در زمین را دادند تا به این روش بگویند ما حاضر نشدیم و حریف را سه بر صفر برنده علام کنند. با این حال بازیکنان ما به هر ترفندی وارد زمین شدند. در حالی که همه عوامل مسابقه از جمله آمبولانس، آتش‌نشانی و … آماده برگزاری بازی بودند، اما محمد مشایخی بهره‌بردار شرکت اندیشه سبز در ورزشگاه شیرودی کارگرانش را به داخل زمین فرستاد تا با تیغ، تور دروازه‌ها را پاره کنند و بازی برگزار نشود!

وی افزود: اگر تیغ به یکی از بازیکنان ما برخورد می‌کرد، چه اتفاقی می‌افتاد و چه کسی پاسخگو بود؟ اگر بهره‌بردار از ما طلب داشت باید از راه قانونی وارد می‌شد نه اینکه با تیغ قصد پاره کردن تور را داشته باشد.

این مربی اظهار داشت: پس از گذشت دقایقی، در حالی که همه رضایت به برگزاری بازی داشتند، ناظر بازی اجازه نداد و این دیدار برگزار نشد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.