اجراهایی که با استقبال روبه‌رو شدند

0
اشتراک

اجراهایی که با استقبال روبه‌رو شدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، حامد همایون که تا پیش از برگزاری جشنواره موسیقی فجر، کنسرتی نداشته، امسال در جشنواره موسیقی فجر اولین اجرای صحنه‌ای خود را آن هم در چهار سانس (بیشترین تعداد اجرا در این دوره) تجربه می‌کند. براساس اعلام روابط عمومی جشنواره، بلیت‌های هر چهار سانس اجراهای او که در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی و در بخش پاپ برگزار می‌شود، به فروش رسیده است. این خواننده ۲۸ و ۲۹ دی‌ماه در ساعت‌های ۱۹ و ۲۲ روی صحنه می‌رود.

براساس اطلاعات منتشرشده، اجرای کاوه آفاق در بخش تلفیقی این جشنواره مورد توجه قرار گرفته و بلیت‌های کنسرتش که ۲۴ دی‌ماه برگزار می‌شود، پس از حامد همایون به‌شکل کامل به فروش رفته است.

کاکوبند گروه دیگری در بخش تلفیقی این دوره از جشنواره است که اعلام شده، تمام صندلی‌های سالن آزادی را برای اجرایش توانسته است به‌طور کامل به فروش برساند. این اجرا نیز ۲۴ دی‌ماه برگزار می‌شود.

براساس اعلام روابط عمومی این دوره از جشنواره موسیقی فجر، در میان اجراهای ارکسترال و کلاسیک این دوره از جشنواره، ارکستر سمفونیک‌ تهران و ایتالیا به رهبری شهرداد روحانی که قرار است ۳۰ دی‌ماه در تالار وحدت برگزار شود نیز بلیت‌هایش را فروخته است.

تالار وحدت، سالن رودکی، برج میلاد، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، فرهنگسرای نیاوران و برج آزادی در سی‌ودومین دوره جشنواره موسیقی فجر پذیرای علاقه‌مندان هستند. این جشنواره به ریاست حمیدرضا نوربخش از ۲۲ دی‌ تا ۱ بهمن‌ در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، در دوره گذشته این جشنواره ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری لوریس چکناواریان، اجرای کیوان ساکت و سالار عقیلی، گروه‌های «داماهی» و «کامنت»، «انزو فاواتا» هنرمند ایتالیایی، گروه‌های «بارتولومی بیتمن» از اتریش و «کوارتت زهی لایپزیگ» از آلمان و همچنین اجرای مسعود شعاری و کریستف رضاعی، گروه‌ها و هنرمندانی بودند که از همان ساعت‌های ابتدایی فروش بلیت‌ها، مورد استقبال مخاطبان قرار گرفتند. این در حالی است که در میان گروه‌های موسیقی پاپ، فقط کنسرت احسان خواجه‌امیری به میزبانی سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، از فروش کامل بلیت‌ها برخوردار شد.

انتهای پیام

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.