۹۱۳ کودک تحت پوشش بهزیستی استان خوزستان توسط خیران حمایت شدند

0
اشتراک

۹۱۳ کودک تحت پوشش بهزیستی استان خوزستان توسط خیران حمایت شدند

مهران کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: در ۹ ماه گذشته امسال تعداد ۹۱۳ کودک تحت پوشش بهزیستی توسط افراد حامی مورد حمایت قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه  از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۴۰۰ میلیون تومان از سوی خیرین به سازمان بهزیستی کمک شده است عنوان کرد: مشارکت‌های خیرین در زمینه مختلف از قبیل تامین مسکن، جهیزیه، درمان، تحصیل و اشتغال افراد تحت پوشش بهزیستی هزینه می‌شوند.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی خوزستان بیان کرد: سازمان بهزیستی مردمی‌ترین سازمان در سطح کشور است و ۹۹ درصد فعالیت‌های بهزیستی با کمک مردم انجام می‌شود که سبب موفقیت این سازمان شده است.

وی با بیان اینکه طرح‌های مختلفی در طول سال ۹۵ اجرا شد عنوان کرد: ضیافت رمضان، طرح گلریزان، طرح جمع‌آوری مشارکت‌های مردمی و طرح پزشکان داوطلب از جمله طرح‌هایی است که برای ارائه خدمت یه نیازمندان از طرف سازمان بهزیستی اهواز  اجرا شد.

کریمیان با اشاره به طرح پزشکان داوطلب گفت: هدف سازمان بهزیستی جمع‌‎آوری هزینه‌ها نقدی نیست بلکه افراد متخصص مانند پزشک، وکیل، ساختمان‌ساز و معلم می‌توانند با توجه به نوع تخصصی که دارند به افراد نیازمند کمک کنند.

وی افزود: امسال سازمان بهزیستی خوزستان توانست ۳۰۰ نفر را به صورت حامی جذب کند که این حامیان بیشتر در بخش سرپرستی  از نظر مالی به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی کمک می‌کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی خوزستان گفت: خیرین و نیکوکاران خوزستانی می‌توانند ازهدایای نقدی را به شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۲۲۰۱۰۰۱ بانک ملی به نام حساب مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی خوزستان  و هدایای غیر نقدی را به سازمان‌های بهزیستی شهرستان خود اهدا کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.