مهلت ۸۴ روزه برای اجرای طرح‌های زودبازده اقتصاد مقاومتی

0
اشتراک

مهلت ۸۴ روزه برای اجرای طرح‌های زودبازده اقتصاد مقاومتی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، محمد حق نگر عصر امروز در سخنان پیش از دستور خود در صحن علنی شورا اظهار داشت: نفوذ در فکر و اندیشه ملت ما پروژه در دستور کار دشمن است اما بیداری و هوشیاری ملت بزرگ و بصیر ایران و درس‌های گرفته شده از تاریخ راه آنان را سد خواهد کرد چنانکه نمونه بارز آن خروش ۹ دی سال ۸۸  بود که ملت بصیر ایران باوجود داشتن دیدگاه‌های متفاوت فکری، ثابت کرد وقتی پای کیان و ارزش‌های اصلی انقلاب در میان باشد به صورت یکپارچه وارد صحنه خواهد شد.

 وی با تشریح عملکرد شهرداری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل افزود: تنها ۸۴ روز دیگر به پایان سال ۹۵ سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باقی مانده سالی که همه انتظار شکوفایی و رونق اقتصادی را داشتیم و شعار سال ۹۵ حاکی از آن بود که  تولید کار و ثروت و ایجاد اشتغال را باید به عنوان یک وظیفه دینی همه انجام می‌دادیم.

حق نگر امکانات موجود در عالم و به ویژه در ایران را بی نهایت توصیف و بیان کرد: تاکنون ۹۰۰ هزار نوع موجود دریایی و ۳۵۰ هزار نوع موجود در خشکی کشف شده و خیلی از فرصت‌های دیگری وجود دارند که تاکنون مجهول مانده مثل فضای مجازی که یک دنیای وسیع است و تازگی به روی بشر گشوده شده است.

وی متذکر شد: اینکه شهرداری توانسته است در این برهه رکود پروژه‌هایش را زنده نگه دارد و کارهای عمرانی به قوت در دست  اجرا  است یک نمونه بارز از اقدام و عمل محسوب می‌شود که جای تقدیر و تشکر دارد.

حق نگر با اشاره به برگزاری همایش نشان ایرانی اضافه کرد: توسعه گردشگری و زیارت در شهر شیراز، مرمت خانه‌های میراثی و ساخت درمانگاه‌های مدرن و مجهز و مطب تنها چند نمونه از موارد درآمدزایی و اشتغال آفرینی است که در گفت‌و‌گو با خبرگزاری‌ها به تفصیل تشریح کرده‌ام.

وی چهارمین راه برای توسعه اشتغال در شهر شیراز را تولید محصولات گیاهی و دامی ارگانیک ذکر و خاطرنشان کرد: شهرداری شیراز می‌تواند با اختصاص چهار سایت بزرگ در چهار نقطه خارج از حریم شهر شیراز، زمینه را برای تولید محصولات گیاهی و دامی ارگانیک فراهم آورد که بازار آن نیز از طریق سازمان میادین و مشاغل مهیا خواهد شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.