۸ واحد LDR ( مراقبت مادران باردار) در مرکز آموزشی درمانی طالقانی تبریز افتتاح شد

0
اشتراک

۸ واحد LDR ( مراقبت مادران باردار) در مرکز آموزشی درمانی طالقانی تبریز افتتاح شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سید جمال حسینی‌اقدم مدیر روابط عمومی علوم پزشکی تبریز ظهر امروز در آیین افتتاح بخش LDR ( تسهیلات زایمانی ) مرکز آموزشی و درمانی آیت الله طالقانی تبریز اظهار داشت: کارهای خیری که در بخش خدمات انجام می‌گیرد به علت استفاده و بهره‌گیری مردم است.

وی با بیان این طرح تحول نظام سلامت از زمانی که ایجاد شده است، گفت: اهمیت زایمان برای زنان بسیار مهم است و چندین سال بود با همه تبلیغات نمی‌توانستیم از زنان را از زایمان سزارین به زایمان طبیعی سوق دهیم.

مدیر روابط عمومی علوم پزشکی تبریز با تاکید بر اینکه رسانه‌ها در تبلیغ و آگاهی مردم نقش بسزایی دارند، افزود: سیستم سلامت به فکر رفت که به سمت زایمان طبیعی برود و البته LDR در آبان ماه به صورت کشوری افتتاح شد و امروز فقط برای حساس‌سازی  اهمیت زایمان طبیعی برپا شده است.

وی افزود: باید فرهنگ‌سازی را از یک جا آغاز کنیم تا ۸۰ درصد زایمان‌های صورت گرفته کشور که به صورت سزارین است را به حالت زایمان طبیعی انجام گیرد.

مدیر روابط عمومی علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: امید است اگر رسانه‌ها بتوانند در زمینه زایمان طبیعی و رغبت خانواده‌ها به این سبک زایمان که منجر به کاهش عوارض نیز،می شود انجام گیرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.