ثبت ۷۹ هزار نفر در سامانه الکترونیک سلامت در شهرستان دشتی

0
اشتراک

ثبت ۷۹ هزار نفر در سامانه الکترونیک سلامت در شهرستان دشتی

اصغر بحرانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی، اظهار داشت: تاکنون هزار و ۳۰۰ نفر از طرح رایگان غربالگری قلب در شهرستان دشتی بهره‌مند شده‌اند.

وی اضافه کرد: با بازدید نماینده وزیر بهداشت از سامانه الکترونیک سلامت در شهرستان دشتی، روند ثبت اطلاعات بهداشتی مردم در پرونده الکترونیک سلامت آغاز و زمینه دسترسی مسؤولان بخش بهداشتی کشور و استان بوشهر به پایش اطلاعات سلامتی مردم این شهرستان هموار شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با بیان اینکه سامانه یکپارچه بهداشتی به نام «سیب» در دشتی راه‌اندازی شده و اکنون این سامانه در حال فعال‌سازی است افزود: با گسترش روزافزون فن‌آوری‌های نوین به ویژه توسعه فن‌آوری اطلاعات در عرصه‌های مختلف از جمله حوزه سلامت، بهداشت و درمان تحولات عظیمی در زمینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ایجاد می‌شود که یکی از این سامانه‌ها، سامانه سیب است که تمام خدمات سلامت در آن ثبت می‌شود.

بحرانی با اشاره به این که نزدیک به ۹۵ درصد جمعیت شهرستان دشتی در سامانه سیب ثبت شده است یادآور شد: از جمعیت ۸۳ هزار نفری شهرستان دشتی تاکنون ۷۹ هزار نفر ثبت سیستم سامانه سیب شده است.

وی افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در زمینه ثبت سامانه پرونده الکترونیک (سیب) از شهرستان‌های برتر استان به شمار می‌رود که موفق شده تا روز گذشته ۵۰ درصد خدمات ارائه شده ثبت سیستم شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.