۷۲۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت سبزوار

0
اشتراک

۷۲۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت سبزوار

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، احمد برادران روز سه شنبه در مراسم گشایش نمایشگاه صنعت ساختمان افزود: در این مدت برای ۶۰ واحد صنعتی با ظرفیت اشتغال ۹۱۶ نفر پروانه بهره برداری صادر شد.
وی ادامه داد: همچنین در این مدت حدود ۱۸۰ جواز تاسیس صنعتی با سرمایه چهار هزار میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال حدود سه هزار نفر صادر شده است.
برادران اظهارکرد: با ایجاد دفتر سرمایه گذاری شهرستان، زمینه برای جذب سرمایه گذاران در بخش صنعت فراهم شد که با توجه به این موضوع، سرمایه گذاری در این بخش ۲،۴ برابر افزایش یافت.
وی ادامه داد: ارائه لایحه قانون رفع موانع تولید، بازنگری در قوانین و آیین نامه های مختلف، ارائه تسهیلات ارزان قیمت، تشکیل کارگروه های اقتصاد مقاومتی و بانک ها در شهرستان ها و غیر آن از مهمترین برنامه های دولت برای رونق بخشیدن به صنعت و اشتغال کشور است.
وی گفت: با وجود برخی سیاه نمایی ها، دولت با اجرایی شدن برجام، حل پرونده هسته ای و برداشته شدن تحریم ها زمینه حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی در بازار را فراهم کرد.
برادارن تصریح کرد: رشد قارچ گونه و بدون ضابطه موسسه های مالی و اعتباری سبب شد تا سرمایه گذاران به جای سرمایه گذاری در بخش صنعت، گردشگری و کشاورزی سرمایه های خود را در این موسسه ها سپرده گذاری کنند.
وی عنوان کرد: افزایش تحریم ها و بی توجهی به دغدغه های صنعتگران، کار آفرینان، تولید کنندگان داخلی و کاهش صادرات محصولات ایرانی، سبب شد تا سرمایه گذاران علاقه ای به سرمایه گذاری در بخش صنعت و تولید نداشته باشند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار نیز گفت: نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان برای دومین بار در این شهرستان گشایش یافت.
علی امید بخش افزود: این نمایشگاه دارای ۵۰ غرفه شامل صنایع، تجهیزات ساختمانی، فنی و حرفه ای، درب و دکوراسیون، فراورده های بتنی و نظیر آن است.
وی ادامه داد: این نمایشگاه با هدف معرفی و بازارسازی توانمندی ها، امکانات و تجهیزات ساخت مسکن در سبزوار تا ۱۶ دی ماه جاری آماده میزبانی از علاقه مندان به صنعت ساختمان است.
مرکز شهرستان ۳۲۰ هزار نفری سبزوار در فاصله ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.
۸۱۴۴/ ۷۵۰۰/ ۶۰۱۲خبرنگار: جواد پورسخاوت ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.