۶۵۰ هزار نفر از یادمانهای دفاع مقدس استان کرمانشاه بازدید کردند

0
اشتراک

۶۵۰ هزار نفر از یادمانهای دفاع مقدس استان کرمانشاه بازدید کردند

سرهنگ علی یوسفی‌راد در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه اعزام کاروانهای راهیان نور به غرب از اردیبهشت ماه آغاز شده است، اظهار داشت: از آغاز اعزام راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب در استان کرمانشاه تاکنون ۲۵ هزار نفر اعزام شده‌اند.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون ۱۷ هزار نفر از دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی استان کرمانشاه اعزام شده‌اند، عنوان کرد: از ابتدای امسال بیش از ۲۰۰۰ دانشجو از مناطق عملیاتی غرب بازدید کرده‌اند.

یوسفی‌راد از اجرای ۹۳ شب نمایش رزمی باافلاکیان در تابستان و پاییز برای کاروانهای دانش‌آموزی و عمومی خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۵۰ هزار نفر به صورت کاروانی و سازمان یافته یا مردمی و خودجوش از یادمانها و زیارتگاههای دفاع مقدس استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه اعزام دانش‌اموزان به مناطق عملیاتی جنوب از بهمن ماه آغاز می‌شود، بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال ۸۰۰۰ نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر از استان کرمانشاه در قالب اردوهای سه روزه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند.

یوسفی‌راد با بیان اینکه خادمان به صورت دائم در زیارتگاهها و اردوگاههای استان حضور دارند، عنوان کرد: راویان مجربی از قرارگاه راهیان نور سپاه به مناطق عملیاتی و یادمانها اعزام و مستقر شده‌اند و به صورت ثابت در یادمانها به روایتگری می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه زائران بیشتر از یادمانهای شهدای پاوه، شهدای مرصاد، شهدای مطلع‌الفجر، قصرشیرین، بازی‌دراز، پادگان ابوذر سرپل‌ذهاب بازدید کرده‌اند، افزود: اردوگاههای استان از امکانات لازم برای پذیرایی از زائران برخوردار هستند.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: اعزام دانش‌آموزان دختر استان کرمانشاه به مناطق عملیاتی پاوه، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب از دهم مهر ماه آغاز شده و بعد از آن اعزام دانش‌آموزان پسر از استان کرمانشاه انجام شد.

انتهای پیام /

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.