۶۳۰ مقاله به گردهمایی جغرافیا، محیط زیست، امنیت و گردشگری قاینات رسید

0
اشتراک

۶۳۰ مقاله به گردهمایی جغرافیا، محیط زیست، امنیت و گردشگری قاینات رسید

عبدالمجید احمدی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران و عوامل اجرایی همایش جغرافیا ،محیط زیست ، امنیت و گردشگری قاینات افزود: از مجموع مقاله های رسیده ۲۳۵ مورد توسط کمیته علمی انتخاب شد.
وی بیان کرد: از ۲۳۵ مقاله منتخب ۱۳۰مورد به صورت پوستر و بقیه سخنرانی است و
و مقاله های منتخب برتر در مجله های علمی و پژوهشی چاپ خواهد شد.
وی هدف اصلی از برگزاری این گردهمایی را معرفی خراسان جنوبی، شهرستان قاینات و بویژه دانشگاه بزرگمهر در راستای توسعه منطقه عنوان کرد.
وی اضافه کرد: ارایه آخرین دستاوردهای متخصصان حوزه های محیط زیست و جغرافیا، امنیت و گردشگری، تبادل نظر علمی، ارائه دستاوردهای آن به مسئولان برای توسعه بخش های مربوط ، ایجاد همگرایی بین گرایشها و رشته های مختلف علوم جغرافیایی ، محیط زیست و گردشگری، ایجاد ارتباط و فراهم کردن بستری مناسب برای تعامل علمی دانشجویان و استادان از دیگر اهداف برگزاری همایش است.
عضو هیات علمی دانشگاه بزرگمهر قاینات اظهار کرد : ۲۰۰ نفر از استادان برجسته و اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور با دبیرخانه همایش همکاری دارند و تمامی امور اجرایی همایش توسط دانشگاه بزرگمهر مدیریت می شود.
به گفته احمدی سایر سازمانها و اداره های شهرستان همکاری و حمایت خود را از این همایش اعلام کردند.
وی افزود : حدود ۱۰۰ نفر از نخبگان ، پژوهشگران و استادان کشور برای شرکت در این همایش دعوت شدند که با سخنرانی و ارایه مقاله در برنامه های جانبی از جمله برگزاری نمایشگاه، دوره آموزشی و کارگاههای تخصصی ویژه همایش شرکت خواهند کرد.
وی گفت : نمایشگاه دستاوردها و پتانسیل های محیط زیستی استان و شهرستان ، پتانسیل های بخش میراث فرهنگی و گردشگری با همکاری اداره محیط زیست و میراث فرهنگی قاینات در حاشیه همایش برگزار می شود.
دبیر همایش یادشده یادآور شد: در این گردهمایی چهار کمیته شامل اجرایی، اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات، راهبردی و کمیته سیاست گذاری همایش از ۹ماه پیش فعالیت خود را آغاز کرد.
وی اظهار کرد: ۵۰ نفر از عوامل اجرایی به صورت مستقیم در ۲ روز برگزاری همایش همکاری خواهند داشت.
شهرستان قاینات با داشتن هشت واحد آموزش عالی افزون بر پنج هزار دانشجو دارد.
قاین مرکز شهرستان قاینات در ۱۰۰ کیلومتری شمال بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.
*۷۲۱۸*۲۰۴۷* خبرنگار – محمد امین زرگر * انتشار دهنده – عباسقلی اشکورجیری

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.