۲۱ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی در کهگیلویه و بویراحمد نصب و راه‌اندازی می‌شود

0
اشتراک

۲۱ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی در کهگیلویه و بویراحمد نصب و راه‌اندازی می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، حبیب‌الله یزدانپناه صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان خدمات دولت کنونی در بخش بهداشت و درمان اظهار کرد: طرح تحول سلامت موجب شد تا کارهای بزرگی در این حوزه انجام شود.

وی از طرح تحول سلامت به عنوان خدمتی بزرگ یاد کرد و گفت: در این طرح علاوه بر کم شدن هزینه درمان مردم، بسیاری از مشکلات فضاهای درمانی و بهداشتی به خصوص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته برطرف شد.

این مسؤول به تجهیزات پزشکی که همزمان با اجرای این طرح به استان‌ها وارد شد اشاره کرد و گفت: از ابتدای شکل‌گیری دولت کنونی ۷۴ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی وارد استان شده است.

وی به نصب و راه‌اندازی این تجهیزات در استان اشاره کرد و گفت: از این میزان تجهیزاتی که همزمان با روی کار آمدن دولت نصیب استان شده تاکنون در حدود ۵۳ میلیارد تومان آن نصب و راه‌اندازی شده است.

یزدانپناه افزود: بقیه این تجهیزات که رقمی معادل با ۲۱ میلیارد تومان است نیز به دانشگاه علوم پزشکی استان برای نصب و راه‌اندازی تحویل داده خواهد شد که با راه‌اندازی آن‌ها نیز شاهد تحولی دیگر در حوزه بهداشت و درمان استان خواهیم بود.

یزدانپناه با بیان اینکه یکی از شاخص‌های توسعه هر کشور و استانی ارتقای حوزه سلامت است تصریح کرد: در استان و در طول سه سال اخیر کارهای بزرگی برای ارتقای شاخص‌های سلامت انجام شده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.