۲۰ هزار کارمند مجرد در دستگاه‌های دولتی آذربایجان شرقی مشغول به کارند

0
اشتراک

۲۰ هزار کارمند مجرد در دستگاه‌های دولتی آذربایجان شرقی مشغول به کارند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، جمشید نظمی عصر امروز در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی آذربایجان شرقی که در محل استانداری برگزار شد، با تاکید بر اینکه کاهش طلاق و افزایش ازدواج در اولویت برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دارد، اظهار داشت: تقدیر از خیرین حوزه ازدواج برای فرهنگ سازی یکی از اقدامات موثر در این حوزه بوده است.

وی برگزاری همایش ملی خانواده و مسائل نوپدید را یکی از اقدامات علمی در بررسی کاهش آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: ۳ مرکز مشاوره ازدواج از ابتدای سال جاری مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند که مجوز ۲۷ مرکز مشاوره ازدواج نیز تا پایان سال صادر می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از راه اندازی شبکه حجاب وعفاف در استان خبر داد و افزود: در حوزه دختران جوان نیز فراخوان بررسی علمی آسیب‌های اجتماعی این حوزه منتشر شده است که امیدواریم نتایج علمی آن مورد توجه و اقدام قرار گیرد.

نظمی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ هزار کارمند مجرد در دستگاه‌های دولتی آذربایجان شرقی مشغول به کار هستند، تاکید کرد: این افراد هم حقوق مناسب و هم شغل مناسب دارند ولی به سمت ازدواج نرفته‌اند، لذا باید دستگاه‌های دولتی تصمیم جدی در این حوزه برای کارمندان خود اتخاذ کنند.

وی به اقدامات این اداره کل در حوزه پیشگیری از آسیب‌های مواد مخدر اشاره کرد و گفت: برگزاری همایش توانمندسازی دبیران سمن‌های استان، برگزاری همایش‌های ورزشی با موضوع پیشگیری از اعتیاد، برگزاری المپیادهای ورزشی بهبودیافتگان و اجرای کمپین پیشگیری از اعتیاد از مهم‌ترین اقدامات در حوزه پیشگیری از آسیب‌های مواد مخدر است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.