۲۰ دستگاه اتوبوس‌برقی و ۳۳ دستگاه اتوبوس دو کابین وارد ناوگان شهر می‌شود

0
اشتراک

۲۰ دستگاه اتوبوس‌برقی و ۳۳ دستگاه اتوبوس دو کابین وارد ناوگان شهر می‌شود

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسی‌رانی شهرداری تبریز از خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس‌برقی و ۳۳ دستگاه اتوبوس دو کابین خبر داد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، فرخ جلالی در جریان بازدید فرماندار تبریز از خدمات شرکت واحد اتوبوس‌رانی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: با پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته در خصوص منابع مالی حمل‌و‌نقل عمومی، قرارداد خرید ۳۳دستگاه اتوبوس دوکابین با هزینه‌ای بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان نهایی شده و به زودی به ناوگان عمومی شهر اضافه می‌شود.

جلالی همچنین از خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس‌برقی خبر داد و افزود: این تعداد اتوبوس در دو ایستگاه میدان شهدا و میدان فهمیده، شارژ خواهد شد و فعالیت آن‌ نقش موثر در تسهیل ترافیک  و  وضعیت آلودگی هود در  مرکز شهر خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسی‌رانی تبریز به ثبت‌نام بیش از ۴۵۰۰ راننده تاکسی برای شرکت در طرح نوسازی این ناوگان خبر داد و افزود: رسیدگی به مراحل نوسازی و اجرای آن، تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی متذکر شد: علی‌رغم عدم تخصیص اعتبارات دولتی و قطع یارانه خرید اتوبوس، قرارداد خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس منعقد شده و در مراحل اجرایی است.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.