۱۸۴ نفر در حوادث رانندگی نطنز مصدوم شدند

0
اشتراک

۱۸۴ نفر در حوادث رانندگی نطنز مصدوم شدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، حسین مخلصی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از این تعداد، ۲۰ نفر به صورت سرپایی در محل حادثه توسط تکنسین‌ های اورژانس ۱۱۵ درمان شدند.
وی افزود: در پائیز امسال، تعداد ۵ هزار و ۹۱۵ تماس با اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی شهرستان نطنز برقرار شد که از این تعداد، ۹۶۵ تماس، بی پاسخ یا مزاحمت تلفنی بوده است.
وی افزود: در این مدت، تکنسین ‌های فوریت‌های پزشکی نطنز به ۶۶۶ ماموریت شامل ۵۳۶ ماموریت شهری و ۱۳۰ ماموریت جاده ‌ای اعزام شدند.
مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان نطنز افزود: حوادث تصادفی این شهرستان در سه ‌ماهه سوم امسال، ۱۶۴ مورد مصدوم منجر به بستری و ۲۰ درمان سرپایی و حوادث غیرتصادفی نیز ۳۱۹ مورد بستری و ۸۷ مصدوم سرپایی داشته است.
مخلصی خاطرنشان کرد: از مجموع ماموریت‌ های غیرتصادفی نطنز در این مدت، ۵۶ مورد قلبی، ۳۲ مورد تنفسی، ۳۳ مورد حوادث، ۳۲ حادثه سقوط، ۹ مورد مسمومیت، ۳ مورد سوختگی و ۳ مورد نیز بیماری های زنان بوده است.
وی با اشاره به استقرار آمبولانس در ۳۵ مورد از جمله بازگشایی مدارس، روز دانش ‌آموز، مراسم مذهبی، عاشورا، تاسوعا و اربعین و ۲۸ صفر گفت: در پائیز امسال، ۳۱۲ نفرساعت آموزش طرح بها توسط فوریت‌های پزشکی شهرستان نطنز برگزار شد.
مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان نطنز به اختصاص دو دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر ۳۱۵ به این شهرستان اشاره کرد و افزود: تکنسین ‌های اورژانس پیش‌ بیمارستانی نطنز در سه ماهه سوم امسال به ۴ حادثه ویژه اعزام شدند که ۳ مورد از آن ها مربوط به تصادفات و یک مورد مسمومیت با منوکسید کربن با دو فوتی بوده است.
مخلصی یادآور شد: پرسنل فوریت‌های پزشکی نطنز در این مدت، موفق شدند یک مورد احیای موفق را به نام خود ثبت کنند.
شهرستان نطنز، جمعیتی بالغ بر ۴۴ هزار و ۷۳۴ نفر دارد و فوریت‌های پزشکی این شهرستان با برخورداری از چهار پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی، یک اتاق فرمان ۱۱۵ و ۳۰ نفر پرسنل به صورت شبانه ‌روزی در حال ارائه خدمات به شهروندان است.
۷۴۰۸/۷۴۳۰ * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی * انتشار: محمد جهانگیریان

* لینک جستجو کانال ایرنا کاشان در تلگرام: irnakashan@
*ایمیل: kashan@irna.ir

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.