۱۵۰ پروژه عمرانی در شهر هفشجان چهارمحال و بختیاری اجرا شد

0
اشتراک

۱۵۰ پروژه عمرانی در شهر هفشجان چهارمحال و بختیاری اجرا شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، فرهاد باقری در بازدید خبرنگاران از پروژه‌های عمرانی شهرداری هفشجان اظهار داشت: برای اجرای این پروژه های حدود ۱۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرداری در طول ۳ سال هزینه شده است.

وی افزود: بودجه امسال شهرداری هفشجان ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تصویب که البته تاکنون ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان محقق شده است.

شهردار هفشجان بیان کرد: بودجه سال آینده شهرداری هفشجان ۵ میلیارد تومان پیش‌بینی شده که به زودی در شورای اسلامی این شهر ارائه و مصوب می‌شود.

باقری با اشاره به احداث ۱۷ پارک محله‌ای خاطرنشان کرد: در ۳ سال گذشته ۱۴ بوستان محله‌ای در هفشجان احداث که سرانه فضای سبز در شهر ۱۱٫۲ مترمربع است.

خبرنگاران از جاذبه‌های گردشگری شهر هفشجان از جمله زیارتگاه و تفرجگاه شاه منظور خاتون(س)، خیابان سنگ‌تراش‌ها، خانه هنرمندان، قبرستان بزلر، سد چشمه‌زنه و تپه اسکندری بازدید کردند.

در این دیدار سرمایه‌گذار پروژه گردشگری «دهکده اقامتی گردشگری شهر هفشجان» از عدم همکاری دستگاه‌های استانی در صدور مجوزها انتقاد کرد.

دبیرستان دخترانه غدیر روستای سونک به همت خیرانی از استان اصفهان کلنگ‌زنی شد

مدیرکل نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: به همت خیرانی از استان اصفهان به شهرستان، با همکاری آموزش و پرورش شهرستان و اداره کل نوسازی مدارس استان دبیرستان دخترانه سونک کلنگ‌زنی شد.

وی افزود: زیربنای این دبیرستان ۱۲۰۰ متر مربع و دارای ۹ کلاس درس است.

بیژن حیدری گفت: این بیست و دومین مدرسه‌ای است که در ۸ ماه گذشته در شهرستان لردگان کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: مدرسه در تمام روستاهایی که با کمبود مدرسه یا کلاس مواجه هستند تعمیر، تجهیز و احداث می‌شود.

۱۵۰۰ کیلوگرم ماهی در لردگان کشف و معدوم شد

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان لردگان گفت: کارشناسان و بازرسان این شبکه در بازدیدها یخود از یک دستگاه خودرو حمل فرآورده‌های خام دامی سردخانه دار، ۱۵۰۰ کیلوگرم ماهی منجمد را به دلیل انقضای تاریخ مصرف ضبط کردند.

یوسف عبداللهی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۲ هزار و ۶۲۳ مورد بازدید از مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی، رستوران‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای انجام شده است.

وی بیان کرد: در این بازدیدها مقدار ۳ تن و ۵۱ کیلوگرم فرآورده خام دامی غیربهداشتی ضبط و با دستور مقامات قضایی معدوم‌سازی شدند و تعداد ۷ واحد نیز به دلیل رعایت نکردن مسائل بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان لردگان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نظارت و کنترل فرآورده‌های خام دامی وظیفه حاکمیتی دامپزشکی است شهروندان در صورت مشاهده موارد تخلف به شبکه دامپزشکی شهرستان اطلاع دهند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.