دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در اصفهان گشایش یافت

0
اشتراک

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در اصفهان گشایش یافت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، این نمایشگاه به مدت چهار روز تا هجدهم دی جاری در هر چهار سالن مرکز نمایشگاه های استان شامل ۱۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی برپا خواهد بود.
۱۴۵ مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، فارس، خوزستان و مازندران و نمایندگی های فروش یا واردکنندگانی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، سوئیس، آمریکا، آلمان، چین، تایوان و انگلیس در این نمایشگاه حضور دارند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: شرکت های توانمندی در زمینه های تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و دندانپزشکی، خدمات و تجهیزات توانبخشی، تجهیزات هتلینگ بیمارستانی، خدمات دارویی و داروسازی، سازمان ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و نشریه های تخصصی در این نمایشگاه شرکت کرده اند.
رسول محققیان افزود: افزایش متراژ مفید این نمایشگاه نسبت به دوره گذشته، حضور واردکنندگان و تولیدکنندگان شاخص تجهیزات پزشکی، تصویربرداری و آزمایشگاهی کشور، برگزاری بیست و چهارمین نشست مسئولین تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور همزمان با این نمایشگاه و رونمایی از محصول های جدید از نقاط قوت این رویداد است.
وی، نمایشگاه تجهیزات پزشکی اصفهان را پس از نمایشگاه ایران ‌هلث تهران، برترین نمایشگاه حوزه پزشکی کشور خواند و گفت: حدود ۷۰ درصد از مشارکت‌کنندگان نمایشگاه امسال اصفهان را تولیدکنندگان داخلی تشکیل می‌دهند.
محققیان اظهار کرد: بیش از ۱۷۰ نفر از مسئولان تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز از نمایشگاه پزشکی اصفهان، بازدید خواهند کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در این مراسم با تاکید براینکه دولت تدبیر و امید به حوزه سلامت نگاه ویژه ای دارد، گفت: در برنامه طرح تحول نظام سلامت، سرمایه گذاری خوبی در زمینه تجهیزات پزشکی، به روز شدن آنها و تسهیل دسترسی پزشکان به تجهیزات شده است.
دکتر غلامرضا اصغری افزود: بیمارستان های دولتی، بیشتر هزینه تجهیزات پزشکی را تقبل می کنند و بیمار فقط ۶ درصد از این هزینه ها را می پردازد.
وی با اشاره به پیشرفت فناوری و تجهیزات حوزه پزشکی در دنیا اظهار کرد: ایران در این زمینه نسبت به سایر کشورها عقب نیست و با کمک فناوری های روز دنیا، جراحی های پیشرفته ای در کشورمان انجام می شود.
اصغری اظهار امیدواری کرد که با توسعه تولیدات تجهیزات پزشکی در کشورمان از واردات بی نیاز شویم.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی ۱۵ تا ۱۸ دی در اصفهان دایر خواهد بود.
ساعت بازدید از این نمایشگاه ۱۵ تا ۲۱ است و همچنین ساعت ۹ تا ۱۲ روز جمعه ۱۷ دی ماه به بازدید متخصصان اختصاص دارد.
ت/۳۰۱۱/۶۰۲۷ خبرنگار: آسیه معینی* انتشار: شکراللهی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.