تاریخ: ۱۵:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
“‎دست‌های مهربان” مهمان نمایشگاه هفته ملی کودک در اصفهان می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهانبه‌نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته ملی کودک، نمایشگاهی با عنوان "خیمه‌ها و قصه‌ها" در مجتمع کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان اصفهان برپا شد. شهریار انصاری گفت: […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهانبه‌نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته ملی کودک، نمایشگاهی با عنوان "خیمه‌ها و قصه‌ها" در مجتمع کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان اصفهان برپا شد.

شهریار انصاری گفت: با توجه به حضور در ایام ماه محرم، در نمایشگاه هفته ملی کودک خیمه‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی و علمی با حال و هوای ایام محرم و متناسب با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان برپا شد.

وی افزود: روایت داستان‌هایی از زندگی امام حسین(ع)، معرفی وقایع قبل و بعد از عاشورا با عنوان "از غدیر تا کربلا"، معرفی شهدای کودک و نوجوان کربلا، خطبه حضرت زینب (س) و معرفی شخصیت شهدای مدافع حرم از جمله برنامه‌هایی است که در قالب تئاتر کاغذی ، قصه گویی، معرفی شخصیت، کارگاه ادبی، کارگاه حدیث، نماز و دیگر فعالیت‌های هنری و فرهنگی برای کودکان و نوجوانان برگزار شد.

این مطلبو از دست ندید!  ضرورت انجام آمایش زیست محیطی برای استقرار کلبه های شناور در تالاب انزلی

انصاری با اشاره به اجرای طرح دست‎های مهربان در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: پس از انجام هماهنگی‎های لازم، یکی از غرفه‎های نمایشگاه به این طرح اختصاص یافته و با اعلام طرح به مدارس بازدید کننده از نمایشگاه، استقبال چشم گیری از این طرح شده است.

وی بیان کرد: اعضای کانون غنچه‎های هلال احمر، اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون، دانش آموزان و خانواده‌ها از بازدیدکنندگان این نمایشگاه بودند که در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر در مجتمع فرهنگی هنری کانون میزبان علاقه مندان بوده و هدایای آن‌ها را دریافت کردند.