گروه: سبک زندگی
تاریخ: ۱۴:۴۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
۹ انتخاب ایده آل دسته گل عروسی زمستانه

سرویس سبک زندگی فردا:  مراسم ازدواج‌تان نزدیک هست و هنوز نمی‌دانید چه گلی برای تزئین سالن انتخاب کنید؟ خوب تر نیست قدری از حال و هوای فصل را هم درون تالار بیاورید؟ با ما به نقل از مرگ و فن همراه باشید!     سفید، سبز و قرمز رنگ‌هایی می باشند که به وفور در […]

سرویس سبک زندگی فردا:  مراسم ازدواج‌تان نزدیک هست و هنوز نمی‌دانید چه گلی برای تزئین سالن انتخاب کنید؟ خوب تر نیست قدری از حال و هوای فصل را هم درون تالار بیاورید؟ با ما به نقل از مرگ و فن همراه باشید!

 

۹ انتخاب ایده آل دسته گل عروسی زمستانه

 

سفید، سبز و قرمز رنگ‌هایی می باشند که به وفور در گل آرایی عروسی‌های زمستانه می‌بینیم. البته زرد و نارنجی هم برای گرم کردن فضا و زیبا‌تر کردن گل آرایی‌ها عالی می باشند. خوب تر هست زیادتر از این شما را گیج نکنیم و به سراغ معرفی گل‌هایی برویم که برای گل آرایی عروسی‌های زمستانه بی‌نظیر می‌شوند!

۱- گل‌های کانونی

خوب تر هست زیادتر از این شما را گیج نکنیم و به سراغ معرفی گل‌هایی برویم که برای گل آرایی عروسی‌های زمستانه بی‌نظیر می‌شوند!گل‌هایی مثل “آماریلیس” نقطه کانونی دسته گل و گل صدتومانی و لیلوم‌ها حال و هوای بهاری و تابستانی ایجاد می‌کنند. می‌توانید این گل‌ها را به رنگ‌های قرمز، صورتی، سفید و … برای گل آرایی‌تان تهیه کنید. علاوه بر این در هنگام خرید گل‌هایی مثل آماریلیس، که گل‌های گرانی می باشند، توجه کنید که هر شاخه آن باید ۳ تا ۶ گل بزرگ داشته باشد تا برای هر دسته گل تنها یک شاخه از آن‌ها کافی باشد.

۲- گل‌های چشم گیر

آنمون‌های شاخه بریده بسیار تشنه می باشند و گذاشتن آن‌ها در یک گلدان آب خوب تر از دسته گل یا سبد گل هست. مرکز تیره این گل، آن‌ها را بسیار دوست داشتنی کرده، چون که توجه هر بیننده‌ای را جلب می‌کند و در ترکیب با رنگ روشن گلبرگ‌ها عالی می‌شود. می‌توان آن‌ها را در دسته گل عروس هم به کار برد. گل‌هایی مثل رز دیگر کلیشه‌ای شده اند، برای دسته گل‌تان به فکر گل‌های جدید‌تر باشید!

۳- لمسی سبز

گل‌هایی مثل رز دیگر کلیشه‌ای شده اند، برای دسته گل‌تان به فکر گل‌های جدید‌تر باشید!زنگوله ایرلندی (ناقوس ایرلندی) به علت شاخسار و گل‌های سبز رنگی که دارد، در سال‌های موخر بسیار دوست داشتنی شده. بد نیست قدری رنگ سبز هم به عروسی فصل زمستانه خود بیافزایید! از این گل می‌توان در دسته گل عروسی و یا گل آرایی روی میز استفاده نمود.

۴- زیبایی جنوبی

کاملیا گلی زیبا و خیال انگیز هست. این گل طول عمر بسیاری هم دارد و یک بوته آن امکان دارد زیادتر از ۸۰ سال عمر کند. ظاهر کاملیا مثل گل صدتومانی هست. گلبرگ‌های زیبا و شادابش هر گل آرایی را چشم نواز می‌کند و برگ‌های براق و واکسی آن بدون معیت گل‌ها هم جذاب هست. پس اگر نمی‌خواهید از گل‌های کاملیا استفاده کنید، می‌توانید تنها برگ‌های آن را در گل آرایی بکار ببرید تا حسی سبز به عروسی‌تان بیافزایید!

۵- به بودجه‌تان هم توجه کنید

پس اگر نمی‌خواهید از گل‌های کاملیا استفاده کنید، می‌توانید تنها برگ‌های آن را در گل آرایی بکار ببرید تا حسی سبز به عروسی‌تان بیافزایید!گل میخک در تمام طول سال موجود هست، اما حس گرمی که به فضا می‌بخشد و نرخ ارزانش آن‌ها را به انتخابی خوب برای عروسی‌های زمستانه بدل کرده هست. گل میخک معمولی را برای گل آرایی سر میز، و از میخک مینیاتوری هم برای دسته گل استفاده کنید.

۶- طلایی کنید

کمتر کسی هست که عاشق گل نرگس نباشد. این گل زیبا و خوشبو می‌تواند تم کلیدی گل آرایی‌تان را تشکیل دهد، اما مراقب باشید آن را با لاله در کنار هم قرار ندهید چون که نرگس شیره‌ای ترشح می‌کند که موجب عارضه رسیدن به گل‌های لاله می‌شود.

۷- خلاقیت به خرج دهید

به جای استفاده از گل‌های ابدی و شاید تکراری، بد نیست از دیگر عناصر طبیعی هم استفاده کنید و اندکی خلاقیت دارا باشید. برای این کار می‌توانید از برگ‌های گیاهان، میوه‌ها و شاخ و برگ آن‌ها در ترکیب با گل‌ها استفاده کنید. مثل گل آرایی این عکس که در آن از برگ‌های بنت قنسول، میوه کاج و شاخسار رز ماری در ترکیب با گل ژربرا استفاده شده هست.

۸- به گلبرگ‌ها توجه کنید

گل آلاله در این فصل سر انجام زیبایی‌اش هست! این گل در انواعی از رنگ‌ها موجود هست، زرد، صورتی، قرمز، نارنجی و …. رنگ نارنجی، زرد و قرمز این گل فضا را گرم می‌کند. خوب تر هست از آلاله در گلدان‌های سر میز استفاده گردد.

۹- گل‌های پر کننده

برای پر کردن و پرازدحام کردن دسته گل یا گل آرایی سرمیز از گل‌های خوشه‌ای استفاده کنید. گل‌هایی مثل شیر مرغ به همین مقصود استفاده می‌شوند. رنگ سفید این گل موجب ترکیب رنگ گل‌های دسته گل‌تان می‌شود. به علاوه شیر مرغ عمری طولانی هم دارد!