۹۹ درصد اعتبارات آموزش و پرورش زنجان صرف حقوق کارمندان می شود

0
اشتراک

۹۹ درصد اعتبارات آموزش و پرورش زنجان صرف حقوق کارمندان می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، مرتضی تمجیدی صبح شنبه درنشست خبری با خبرنگاران با گرامی داشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت:دهه فجر فرصت خوبی برای دانش آموزان در فراگیری اهداف انقلاب  و هشت سال دفاع مقدس است.

وی  با بیان اینکه  باید به دنبال فراهم آوردن برنامه ها متنوع مصادف با دهه  فجر و انقلاب باشیم، افزود: برنامه‌های دهه‌فجر با مشارکت مدیران، معلمان، دانش‌آموزان، اولیا و سایر دستگاه‌ها انجام می‌شود و امسال این برنامه‌ها با محوریت تشکل های دانش‌آموزی بوده و سعی می‌شود ارزش‌ها با استفاده از ابزارهای جدید و هنری تبیین شوند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: امسال برای دهه فجر برنامه‌های مختلفی همچون نواخته شدن زنگ انقلاب، افتتاح نمایشگاه کتاب، برگزاری جنگ شادی، برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب، تجلیل از خانواده‌های شهدای فرهنگی، برگزاری نشست‌های سیاسی و فرهنگی در مدارس و … نمونه‌هایی از آن است.

تمجیدی افزود: روز ۲۲ بهمن راهپیمایی از امیرکبیر تا میدان انقلاب برگزار خواهد شد و سرود «خمینی ای امام» نیز به صورت گروهی توسط دانش‌آموزان زنجانی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه رویکرد آموزش و پرورش ،مشارکت تمامی عناصر اعم از اولیا و معلمان و دانش آموزان در جشن ها و برنامه ها در دهه فجر می باشد،افزود: برنامه ها با محوریت تشکل دانش آموزی و انجمن ها و شورا دانش آموزی برگزار و از ابزار ها هنری و نقاشی  ،فرهنگی و اجتماعی و هنر های دستی در این جشن به دانش آموزان تبیین خواهد شد.

تمجیدی با اشاره به اینکه برنامه متعدد و متنوع در این ایام در نظر گرفته شده است،خطر نشان کرد: زنگ انقلاب در  ۱۲ بهمن ساعت۹.۳۰دقیقه با حضور  مسولان استانی در یکی از مدارس زنجان نواخته خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان از افتتاح نمایشگاه ها کتاب و مدرسه انقلاب و دستاوردها دانش آموزان در مدارس خبرداد و یاد آورشد: برنامه ها مختلفی اعم از برگزاری مسابقات ورزشی ،عطر افشانی شهدا،دیدار و تجلیل  از خانواده ها شهدافرهنگی ،جلسات محفل انس با قرآن ،جنگ ها شادی در کانون ها تربیتی در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

تمجیدی در خصوص راهپیمایی  ۲۲ بهمن تاکید کرد و تصریح کرد:این راهپیمایی باید با شکوه تر از سال ها گذشته برگزار شودو این راهپیمایی از چهار راه امیر کبیر تا چهار راه انقلاب برگزار خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: یکی از اهداف آموزش و پرورش یاد گیری دانش آموزان از تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی ایران در کنار دروس خود است.

تمجیدی با بیان اینکه از ۱۰۰ درصد بودجه این نهاد ۹۹ درصد آن صرف حقوق کارمندان می شود، گفت: تنها یک درصد از این بودجه صرف سایر امور می شود، بنابراین تلاش کرده ایم تا این خلا را با همکاری سایر نهادهای دولتی و غیر دولتی رفع کنیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.