تاریخ: ۳:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۶
۸ هدیه ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  اگر اهل طبیعت گردی باشید یا به آن علاقه دارا باشید به خوبی می‌دانید که ماجراجویی و پا گذاشتن در دل طبیعت احتیاج به ملزومات و وسایلی دارد که وجود آنان می‌تواند در سفرهای ماجراجویانه بسیار مفید و کارآمد باشد.   […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  اگر اهل طبیعت گردی باشید یا به آن علاقه دارا باشید به خوبی می‌دانید که ماجراجویی و پا گذاشتن در دل طبیعت احتیاج به ملزومات و وسایلی دارد که وجود آنان می‌تواند در سفرهای ماجراجویانه بسیار مفید و کارآمد باشد. ۸ هدیه‌ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی     این وسایل از سویی هم می‌توانند هدیه‌های بسیار خوبی برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی باشند. این روزها هربار که می‌خواهیم بنا بر مناسبتی برای دوست یا عزیزی یک هدیه تهیه کنیم، مجبوریم ساعت‌ها فکر کنیم تا به گزینه‌ای مناسب برسیم. گزینه‌ای که هم با بودجه‌ی ما مطابقت داشته باشد و هم مطابق نیازهای فرد گیرنده‌ی هدیه باشد.     در کمال خوشبختی اشخاص علاقمند به طبیعت گردی احتیاج به بازه‌ی گسترده‌ای از ملزومات دارند که هدیه گرفتن هرکدام از آنان (حتی بیشتر از یک بار) می‌تواند برایشان خرسند کننده باشد. وسایلی با تنوع گوناگون و بازه‌ی قیمتی وسیع که دست ما را برای خرید یک هدیه‌ی محبوب باز می‌گذارند. از یک چادر پیشرفته و مقاوم در مقابل باد و باران گرفته تا یک ست قاشق و چنگال سفری، وسایلی می باشند که این‌ گونه اشخاص به آنان احتیاج دارند و از داشتن کلکسیونی از آن‌ها خرسند می‌شوند. بیایید با هم نگاهی به چند هدیه‌ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی و ماجراجویی بیندازیم.   ۸ هدیه‌ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی ۱ – چادر

  برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی چادر یکی از جدی‌ترین ملزومات هست. چادر خوب می‌تواند از عضو خود در مقابل حرارت، باد، باران و خطر حشرات و جانوران حراست کند. چادر یک هدیه‌ی خوب برای اشخاص اهل طبیعت گردی و انتخابی مناسب برای سفرهای دسته‌جمعی خانوادگی و دوستانه‌ی شماست.

۸ هدیه‌ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی

۲ – منقل تاشو سفری
زیادی اشخاص معتقدند کباب خوشمزه‌ترین و ساده‌ترین غذا برای روزهای طبیعت گردی و گردش هست. اما اکنون با یک منقل سفری تاشو پروسه‌ی آماده کردن کباب بسیار راحت‌تر از قبل شده هست. منقل تاشو سفری با توجه به ابعاد کوچک و ساختار تاشویی که دارد، به راحتی قابل جابجایی و جا گرفتن در فضاهای محدود مثل صندوق عقب اتومبیل هست.

۸ هدیه‌ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی

۳ – صندلی سفری تاشو
یک صندلی راحت و جمع و جور برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی. اگر سفر به دل طبیعت و مناطقی که امکاناتی اندکی دارند جزء علائق شما باشد بی شک به یکی از این صندلی‌ها احتیاج خواهید داشت.

۸ هدیه‌ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی

۴ – یخدان مسافرتی
همراه داشتن ظرفیت قابل ملاحظه ای یخ و خنک نگه داشتن مواد غذایی یکی از دغدغه‌های کلیدی اشخاص علاقمند به طبیعت گردی و سفرهای ماجراجویانه هست و سال‌هاست یخدان‌های مسافرتی این وظیفه‌ی با اهمیت را عهده دارند. از سال‌ها قبل یخدان‌های یونولیتی به عنوان تنها انتخاب برای نگه‌داری مدت زمان طولانی یخ و مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گرفتند. اما یخدان‌های پلاستیکی دو جداره با مقاومت و کیفیت ساخت بالاتر در حال جای‌گزینی با یخدان‌های قدیمی می باشند.

این مطلبو از دست ندید!  تصویر دیدنی از طبیعت بکر خوزستان

۸ هدیه‌ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی

۵ – اجاق سفری
اجاق‌های خوراک‌پزی سال‌هاست جای ثابتی در میان ملزومات کوه‌نوردان و اشخاص اهل طبیعت گردی دارند. آماده سازی یک نوشیدنی داغ یا یک وعده غذای گرم در سفرهای ماجراجویانه اهمیت زیادی دارد و به اشخاص طبیعت گرد اذن می‌دهد غذا و البته انرژی مورد احتیاج خود را به دست بیاورند. اجاق خوراک‌پزی سفری با کاربردهای مکرر، به راحتی امکان گرم کردن غذا، پخت و پز و آماده سازی نوشیدنی‌های داغ را در گردش و مسافرت فراهم می‌کند .

۶ – بسته نجات 
بسته‌های رهایی مجموعه‌های کوچک اما کاربردی به شمار می‌روند که می‌توانند در مواقع بروز خطر یا شرایط سخت اشخاص طبیعت گرد را تا رسیدن به شرایط امن و نرمال یاری کنند. دست کم وسایلی که یک بسته‌ی رهایی کامل باید داشته باشد، ابزاری برای خشک‌ماندن، گرم نگه‌داشتن بدن و منبعی برای اعلام خطر هست.

۸ هدیه‌ی مناسب برای اشخاص علاقمند به طبیعت گردی

۷ – کیسه خواب
حتی گمان شب‌مانی در محیطی آرام و به دور از هیاهوی شهر هم می‌تواند برای زیادی از اشخاص آرامش بهمراه داشته باشد. کوهنوردی، طبیعت گردی و سفر همگی راه‌های بسیار خوبی برای دور بودن از استرس زندگی پیشرفته می باشند و می‌توانند به خوبی برای یافتن آرامش درونی کاربردی باشند. برای این دسته از فعالیت‌ها وسایلی وجود دارد که کمک می‌کنند تا بتوان راحت‌تر به انجام آن‌ها پرداخت. یکی از این وسایل که اهمیت بسیار بالایی هم دارد و جزء وسایل کلیدی در هر کوله‌پشتی در زمان طبیعت گردی و کوهنوردی شمرده می‌شود، کیسه خواب هست.

۸ – بی‌سیم آنالوگ
اگر شما هم تجربه‌ی سفر به کویر، کوهستان یا هر عزیمت ماجراجویانه‌ای به دل طبیعت را دارا باشید، بی شک احتیاج به یک دستگاه رابطه ای برای اشخاص حاضر در آن سفر را احساس کرده‌اید. بی‌سیم‌های کوتاه‌برد سال‌هاست که علاوه بر کارگاه‌های ساختمانی، محیط‌های گسترده‌ی کارخانه و مکان‌هایی از این دست، در سفرهای ماجراجویانه و طبیعت گردی هم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این دستگاه به عنوان یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های رابطه ای مجاز برای کاربری‌های متفاوت من جمله طبیعت گردی هست و علاوه بر دل طبیعت می‌تواند در کلیه ارگان‌ها، سازمان‌ها، ادارت دولتی و خصوصی، پیمانکاران ساختمانی، هیأت‌های ورزشی، کارخانه‌ها، جایگاه ها تجاری، گردشگری، هتل‌ها، رستوران‌ها و بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.