تاریخ: ۱۹:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
۸ ایده جذاب برای پیک نیک وسط هفته ای

    فردا یعنی Jun ۱۸ روز جهانی پیک نیک هست و مردم در خیلی از گوشه‌های جهان به دستاویز این روز به پیک نیک می‌روند و حسابی کیف می‌کنند. هدف روز جهانی پیک نیک رفتن به طبیعت در کنار دوستان و خانواده هست. طبق کتاب گینس، رکورد بزرگترین پیکنیک دنیا در شهر لیسبون پرتغال، […]

۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای     فردا یعنی Jun ۱۸ روز جهانی پیک نیک هست و مردم در خیلی از گوشه‌های جهان به دستاویز این روز به پیک نیک می‌روند و حسابی کیف می‌کنند. هدف روز جهانی پیک نیک رفتن به طبیعت در کنار دوستان و خانواده هست. طبق کتاب گینس، رکورد بزرگترین پیکنیک دنیا در شهر لیسبون پرتغال، سال ۲۰۰۹ میلادی هست.     بیشتر از ۲۲ هزار نفر در یک پیک نیک همه گیر جمع گردیدند. به چه سبب ما به پیک نیک نریم؟ با وجود اینکه فردا دوشنبه هست و مرخصی گرفتن هم یکی از سخت‌ترین کار‌های دنیا مخصوصا پس از تعطیلات هست، پس نمیشه خیلی از شهر دور گردید و باید فکر دیگه‌ای کرد.   به عنوان یک کارمند روز جهانی پیک نیک را چگونه جشن دریافت کنیم؟
خوبی پیک نیک در زمان طلوع خورشید اینه که اگه کارمند باشی بعدش با حال خوش و خیلی متمایز با روزانه دیگه به سر کار میری.     ۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای         راه دوم اینکه یک پیک نیک برای تماشای غروب آفتاب دارا باشیم! در کمال خوشبختی تابستان از راه دست یافته و روز‌ها خیلی طولانی‌اند.

طبیعت اطراف شهرتان را دریابید!
اهتمام کنید طبیعت اطراف تهران یا طبیعت اطراف هر شهری از ایران که زندگی می‌کنید را بشناسید و یک جای دنج برای تفریحات آخر هفته یا پیک نیک چند ساعته پیدا کنید.     ۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای
آهنگ‌های مورد علاقه‌تون را یک‌جا جمع کنید!
    برای طبیعت آهنگ‌های قدیمی از همه بهترن! یک پلی‌لیست خوب بسازید یا اگر سخته می‌تونید از اینترنت چندتا خوب‌شو پیدا کنید.     ۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای   غذا‌های با کیفیت با خودتون ببرید!
    طبق معمول همه برای پیک نیک ساندویچ درست می‌کنند یا در بدترین حالت چندتا غذای آماده از سوپر مارکت محل می‌خرن که واقعا چیزی نیست که بشه بهش افتخار کرد.   ۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای   چندتا شمع یا فانوس از خونه ببرید!
  چون شمع و فانوس هر لحظه‌ای رو خاص‌تر می‌کند. مخصوصا اگر برای غروب یا طلوع خورشید به پیک نیک میرید قطعا با خودتون شمع ببرید و فضا رو گرم‌تر و صمیمی‌تر کنید. عکس‌های روز پیک نیک‌تون هم با شمع حال و هوای بهتری خواهند داشت.     ۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای    غذا‌های اقوام متفاوت رو آزمون کنید!
    از هرکدوم از دوستاتون بخواهید که غذا یا خوراکی یک شهر دیگه یا غذای یک ملیت دیگه را برای پیک نیک بیارند.       ۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای   یک تم برای پیک نیک پیدا کنید!
  ۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای

این مطلبو از دست ندید!  رهاسازی یک بهله جغد در رشت

بازی فکری با خودتان ببرید!
  یک بازی فکری قدیمی یا یک برد گیم جدید، میتونه هیجان این پیک نیک رو تامین کنه.     ۸ ایده جذاب برای یک پیک نیک وسط هفته‌ای