۸۰۰ میلیارد ریال برای اجرای کمربندی ۶ شهر مازندران تخصیص یافت

0
اشتراک

۸۰۰ میلیارد ریال برای اجرای کمربندی ۶ شهر مازندران تخصیص یافت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، حسن خیریان پور ظهر شنبه در جلسه بررسی وضعیت کمربندی های استان اظهار داشت: با حمایت استاندار و تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مبلغ ۸۰ میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای کمربندی شهرهای هچیرود ـ کلارآبادـ سلمانشهرـ عباس‌آباد ـ نشتارود و شیرود اختصاص داده شد.

خیریان پور تصریح کرد: این پروژه که از مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری به مازندران است یکی از مهم‌ترین نیازهای مردم غرب استان مازندران بوده که با پیگیری‌های انجام‌شده محقق و مصوب شد و با توجه به‌ضرورت و اهمیت پروژه که کارکرد فرارستانی داشته و همواره در ایام تعطیلات نوروز و تابستان مشکل ترافیک یکی از مهم‌ترین معضلات این منطقه بوده است می‌طلبد که شهرداران شهرهای مذکور و فرمانداران این مناطق پیگیری و اقدام جدی برای آزادسازی مسیرها و اجرای سریع پروژه و نیز جذب به‌موقع اعتبار به عمل‌آورند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران افزود طبق مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان چنانچه شهرداری نتواند اعتبار مزبور را به‌موقع جذب نماید به شهرداری دیگری که از عملکرد بهتری داشته باشد اختصاص داده خواهد شد.

 معاون معین استاندار در غرب مازندران  ادامه داد: یکی دیگر از مهم‌ترین نیازهای غرب استان ازجمله تعریض پل سردآبرود چالوس، احداث پل و تونل کمربندی چالوس بوده که با اجرای آن مشکل ترافیکی رفع شده است.

خیریان پور همچنین اقدام در جهت آسفالت شهر کلاردشت و اختصاص مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای این منظور برای شهرداری کلاردشت را از دیگر مصوبات شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اعلام کرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.