تاریخ: ۱۶:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
۷ نشانه التهاب آپاندیس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ؛ آپاندیسیت مشکلاتی در سطح گذر خون احداث می کند و وقتی که فشار در این ناحیه افزایش می یابد یک واکنش التهابی بروز می کند که به تندرستیی لطمه می زند. آپاندیسیت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ؛ آپاندیسیت مشکلاتی در سطح گذر خون احداث می کند و وقتی که فشار در این ناحیه افزایش می یابد یک واکنش التهابی بروز می کند که به تندرستیی لطمه می زند.

آپاندیسیت : درد شکمی شدید

بروز درد گردیدید در ناحیه شکم نخستین نشانه از بروز آپاندیسیت هست. این درد که به تدریج توسعه کرده و زیادتر می گردد به سبب التهاب و فشار وارده به آپاندیس احداث می گردد. در حالت کلی درد در بخش پایین و راست شکم احداث می گردد و میزان شدت آن ساعت به ساعت متمایز هست. با این وجود در بیشتر مورد ها درد محتمل هست زیاد نزدیک به ناف یا در بخش پایین کمر نیز احساس گردد. این نشانه رایج آپاندیسیت با سرفه یا تکان دادن پاها و شکم شدیدتر و وخیم تر می گردد.

آپاندیسیت: حالت تهوع و استفراغ

بروز حالت تهوع و استفراغ غافلگیر کننده نیز یکی دیگر از نشانه ها التهاب آپاندیس هست. گفتنی هست که حالت تهوع و استفراغ در ۹۰ درصد مورد ها دیده می گردد و تقریبا همواره بعد از درد گردیدید در بخش تحتانی شکم بروز می کند.

صحیح هست که بروز چنین مشکلاتی همواره الزاما نشانه آپاندیسیت نیست، ولی محتمل هست نشان دهنده مشکلات دیگری باشد که در هر صورت ضروری هست مورد ارزیابی قرار گیرد.

آپاندیسیت : یبوست و اسهال

این نشانه ها گوارشی که محتمل هست در مورد بیماری های دیگر نیز بروز کند، دستاورد التهابی هست که آپاندیس را درگیر می کند.

آپاندیسیت : برآمدگی شکم

برآمدگی شکم حس ورم دردناک و فشاری هست که بر اساس مرسوم به سبب مشکلات گوارشی بروز می کند. این مسئله های موجب ورم شکم حتی در اشخاصی که شکمی تخت دارند می گردد. برآمدگی شکم در مورد ها بروز آپاندیسیت شایع هست، چون به سبب واکنش التهابی بافت ها و جمع شدن گاز بروز می کند.

آپاندیسیت : تب

نشانه ها آپاندیسیت وقتی بروز می کنند که رشد این بیماری تا فاز ای می رسد که همانند نشانه ها عفونت های معدی و روده ای می گردد.

آپاندیسیت : بی اشتهایی

در حقیقت ضروری هست که فرد دلیل بی اشتهایی را ارزیابی کند، چون این مسئله های محتمل هست به بیماری ها و مشکلات دیگر نیز مرتبط گردد.

آپاندیسیت: درد فشاری

دردی که در اثر فشار احداث می گردد به تعیین دقیق تر این مشکل در ناحیه آپاندیس مساعدت می کند. این درد بر اساس مرسوم در وقت معاینه دکتر احداث می گردد، یعنی وقتی که دکتر روی بخش راست تحتانی شکم فشار وارد می کند بروز می کند. زمانیکه منطقه مورد نظر ترک می گردد فرد درد گردیدید در آن ناحیه حس می کند و این مسئله های شک در مورد احتمال آپاندیسیت را افزایش می دهد.

اگر خودتان یا اطرافیان تان نشانه ها مذکور را احساس می کنید محتمل هست که مبتلا آپاندیسیت شده باشید.

منبع:تبیان