تاریخ: ۲۲:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۷۱ میلیون دلار فرآورده ها کشاورزی از مرز آستارا صادر شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از آستارا،    وی با اظهار اینکه شهرستان مرزی بندر آستارا یک منطقه تجاری، تولیدی و کشاورزی هست گفت: در این شهرستان ۶ هزار و ۵۳۰ هکتار اراضی زراعی و باغی وجود دارد که در این راستا در حوزه تولید عسل از شهرستان‌های برتر استان گیلان به‌شمار می‌رود. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شعبان‌نژاد با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از آستارا،  

 وی با اظهار اینکه شهرستان مرزی بندر آستارا یک منطقه تجاری، تولیدی و کشاورزی هست گفت: در این شهرستان ۶ هزار و ۵۳۰ هکتار اراضی زراعی و باغی وجود دارد که در این راستا در حوزه تولید عسل از شهرستان‌های برتر استان گیلان به‌شمار می‌رود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شعبان‌نژاد با اشاره به اینکه شهرستان مرزی بندر آستارا در تولید عسل مقام دوم را در استان گیلان به خود تعلق داده هست اضافه کرد: در هفت ماهه نخست سال کنونی ۷۹ هزار تن فرآورده ها کشاورزی به اعتبار ۷۱ میلیون دلار از مرز آستارا به بیرون از کشور صادر شده هست. 

 مدیرکل جهاد کشاورزی استان گیلان با اشاره به تسهیلات اعطایی به فعالان حوزه تولیدی کشاورزی در این شهرستان اظهار داشت: در چهار ماهه موخر سال کنونی به یکصد واحد تولیدی تسهیلات  بانکی اعطاء شده هست.