تاریخ: ۱۶:۲۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
۷۰ گونه خزنده در استان بوشهر شناسایی گردید

– خبر ها استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، وی از شناسایی اسکینگ مارشکل پارسی در شهرستان دشتستان اطلاع داد و بیان کرد: اولین رکورد اسکینگ مارشکل ایرانی در شهرستان دشتستان استان بوشهر به ثبت رسید. مدیرکل  مراقبت محیط زیست استان بوشهر اضافه کرد: به دنبال گزارش […]

– خبر ها استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر،

وی از شناسایی اسکینگ مارشکل پارسی در شهرستان دشتستان اطلاع داد و بیان کرد: اولین رکورد اسکینگ مارشکل ایرانی در شهرستان دشتستان استان بوشهر به ثبت رسید.

مدیرکل  مراقبت محیط زیست استان بوشهر اضافه کرد: به دنبال گزارش رویت این گونه  اسکینگ مارشکل پارسی توسط طبیعت دوستان شهرستان دشتستان بعد از نمونه‌برداری و شناسایی گونه مذکور، شناسایی اسکینگ مارشکل پارسی در استان بوشهر ثبت گردید.

قزوین| مسئولیت‌های مردمی در مراقبت از محیط زیست اطلاع‌رسانی گرددیزد | شکارچیان متخلف در دام ماموران محیط زیست بهاباد دستخوش گردیدندمصیبت مالی در محیط زیست استان مرکزی؛ پیمانکار نقشه نداده و محیط زیست بودجه ملی را خرج کرده هست

فرهاد قلی‌نژاد ضمن تشکر از مردم طبیعت دوست دشتستانی برای اطلاع رسانی فوری به اداره مراقبت محیط زیست دشتستان ،  از مردم استان خواست درصورت رویت گونه‌های منحصربه‌فرد حیات وحش، بلافاصله ادارات  مراقبت محیط زیست استان  بوشهر را باخبر کنند.

این مطلبو از دست ندید!  خودنمایی گل‌های همیشه عاشق در «سینقان» + فیلم

وی با بیان اینکه این چنین کمیاب قبل از این در استانهای فارس،کرمان و هرمزگان رویت شده هست بیان کرد:  تاکنون ۷۰ گونه خزنده در این استان شناسایی و ثبت شده که می‌توان به مارها، آگاماها و لاکپشتان دریایی اشاره نمود.