تاریخ: ۱۶:۲۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
۷۰ گونه خزنده در استان بوشهر شناسایی گردید

– خبر ها استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، وی از شناسایی اسکینگ مارشکل پارسی در شهرستان دشتستان اطلاع داد و بیان کرد: اولین رکورد اسکینگ مارشکل ایرانی در شهرستان دشتستان استان بوشهر به ثبت رسید. مدیرکل  مراقبت محیط زیست استان بوشهر اضافه کرد: به دنبال گزارش […]

– خبر ها استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر،

وی از شناسایی اسکینگ مارشکل پارسی در شهرستان دشتستان اطلاع داد و بیان کرد: اولین رکورد اسکینگ مارشکل ایرانی در شهرستان دشتستان استان بوشهر به ثبت رسید.

مدیرکل  مراقبت محیط زیست استان بوشهر اضافه کرد: به دنبال گزارش رویت این گونه  اسکینگ مارشکل پارسی توسط طبیعت دوستان شهرستان دشتستان بعد از نمونه‌برداری و شناسایی گونه مذکور، شناسایی اسکینگ مارشکل پارسی در استان بوشهر ثبت گردید.

قزوین| مسئولیت‌های مردمی در مراقبت از محیط زیست اطلاع‌رسانی گرددیزد | شکارچیان متخلف در دام ماموران محیط زیست بهاباد دستخوش گردیدندمصیبت مالی در محیط زیست استان مرکزی؛ پیمانکار نقشه نداده و محیط زیست بودجه ملی را خرج کرده هست

فرهاد قلی‌نژاد ضمن تشکر از مردم طبیعت دوست دشتستانی برای اطلاع رسانی فوری به اداره مراقبت محیط زیست دشتستان ،  از مردم استان خواست درصورت رویت گونه‌های منحصربه‌فرد حیات وحش، بلافاصله ادارات  مراقبت محیط زیست استان  بوشهر را باخبر کنند.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت هزار رنگ در روستای دوزین + عکس ها

وی با بیان اینکه این چنین کمیاب قبل از این در استانهای فارس،کرمان و هرمزگان رویت شده هست بیان کرد:  تاکنون ۷۰ گونه خزنده در این استان شناسایی و ثبت شده که می‌توان به مارها، آگاماها و لاکپشتان دریایی اشاره نمود.