گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۴:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲
۷۰۰۰ ویزای اربعین در شهرستان سمنان صادر شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، سید عباس دانایی ظهر پنج شنبه در دوازدهمین نشست ستاد اربعین حسینی سمنان به میزبانی فرمانداری، درکنار عرضه گزارشی از این ستاد، گفته بود: یکی از دستاوردهای ستاد اربعین سمنان در ماه سابق، صادر کردن هفت هزار ویزا برای زوار اربعین به کشور […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، سید عباس دانایی ظهر پنج شنبه در دوازدهمین نشست ستاد اربعین حسینی سمنان به میزبانی فرمانداری، درکنار عرضه گزارشی از این ستاد، گفته بود: یکی از دستاوردهای ستاد اربعین سمنان در ماه سابق، صادر کردن هفت هزار ویزا برای زوار اربعین به کشور عراق بود که نسبت به پارسال رشد داشت.

وی اضافه کرد: دیگر نتیجه ستاد اربعین در سال جاری، افزایش ۲.۵۵برابری حجم پذیرایی در موکب ها بود که این میزان از پذیرایی شش هزار نفر در روز طی سال ۹۵ به ۱۵هزار نفر روز در سالجاری افزایش یافت.

فرماندار سمنان با اشاره به فعالیت هشت موکب شهرستان در اربعین، گفته بود: در مجموع ۱۹ موکب مخصوص اربعین از طریق استان برپا گردید که اکثر از ۳۵ درصد آنان به شهرستان سمنان تعلق داشت.

دانایی گفته بود: پذیرایی اکثر از ۱۵ هزار نفر در هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام و مستقر کردن اکثر از هفت هزار و ۵۰۰ نفر زیارت کننده اربعین در زمره محل ها قوت ستاد اربعین سمنان در سال جاری بود.

..