گروه: زنان
تاریخ: ۲۱:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
۶ ایستگاه حجاب و عفاف در بروجرد برپا شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک "نسرین فائزی" مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد گفت: این هفته به عنوان هفته حجاب و عفاف نامگذاری شده و بیش از ۱۵ برنامه از سوی بسیج در بروجرد برگزار می شود.   وی اضافه کرد: در سطح شهر، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک "نسرین فائزی" مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد گفت: این هفته به عنوان هفته حجاب و عفاف نامگذاری شده و بیش از ۱۵ برنامه از سوی بسیج در بروجرد برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: در سطح شهر، ۶ ایستگاه حجاب و عفاف برپا شده که همه روزه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ شب دایر هستند که در این ایستگاه ها علاوه بر تجلیل از بانوان محجبه، بانوان بدحجاب هم توسط کارشناسان مشاوره می شوند و در نهایت بسته های فرهنگی و هدایایی به آنها اهدا می شود.

 

فائزی اظهار داشت: شاخص ترین برنامه این هفته برگزاری همایش ۱۰ هزار نفری بانوان با عنوان تکریم از خانواده است که این برنامه روز ۲۱ تیر ماه برگزار خواهد شد و سخنران این برنامه یک خانم آمریکایی است که مسلمان شده است.

 

به گفته وی در همایش بزرگ بانوان در بروجرد قرار است ۱۰ میلیون تومان هدایای مختلف به شرکت کنندگان البته به صورت قرعه کشی اهدا شود.

 

مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد برگزاری نشست های مختلف را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و افزود: این هفته فرصت مناسبی است تا در راستای حجاب و عفاف و ترویج آن اقدامات و برنامه هایی اجرا شود.