گروه: مسافرت
تاریخ: ۱:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
۶ ابزار ممنوعه که نباید در چمدان جا بدهیم

سرویس سبک زندگانی فردا: لوازم بهداشتی موقع بسته‌بندی کیسه لوازم بهداشتی همیشه عاقلانه‌ترین انتخاب را دارا باشید. شاید تفکر کنید کمی غیرمنطقی یا اصلاً غیرمنطقی به نظر برسد که حتی چنین ایده ای به شما گردد، ولی واقعیت این هست که بسیاری از ما کلی لوازم بهداشتی با خود حمل می‌کنیم بدون این که تا […]

سرویس سبک زندگانی فردا:

وسایلی که ضروری نیست در چمدان جا بدهیم

لوازم بهداشتی

موقع بسته‌بندی کیسه لوازم بهداشتی همیشه عاقلانه‌ترین انتخاب را دارا باشید.

شاید تفکر کنید کمی غیرمنطقی یا اصلاً غیرمنطقی به نظر برسد که حتی چنین ایده ای به شما گردد، ولی واقعیت این هست که بسیاری از ما کلی لوازم بهداشتی با خود حمل می‌کنیم بدون این که تا انتهاء سفر حتی کوچک‌ترین استفاده‌ای از آن‌ها کرده باشیم؛ بطری‌های بزرگ لوسیون، شامپو، نرم‌کننده، شامپوی بدن و شامپو برای نوع ها متفاوت مو! بسیاری از مسافران هنگامی تصمیم به اقامت در هتل می‌گیرند اهتمام می‌کنند حداکثر استفاده را از اقامت خود در هتل دارا باشند و از لوازم بهداشتی موجود در هتل استفاده کنند. اهتمام کنید منحصرا چیز‌هایی را با خود بردارید که ضروری هست و هر مکانی نمی‌توانید پیدا کنید؛ چیز‌هایی مانند عطر و کرم ضدآفتاب.

تنقلات، هله‌هوله و غذا

بخشی از سفر به کشف مزه‌ها و بو‌های تازه غذا‌ها تعلق دارد.

اقلام و کالا‌های با اعتبار و قیمتی

هتل‌ها اغلب گجت‌های الکترونیک را در اختیار شما قرار می‌دهند و ضروری نیست همراه خودتان کلی لوازم الکترونیک بیاورید.

بسیاری از مسافران گجت‌ها و لوازم الکترونیک غیرضروری که شاید اصلاً ضروری نداشته باشند را همراه خود به سفر می‌برند و بالاخره به گردش می‌روند و کیف خود را با تمام لوازم الکترونیکش در اتاق هتل باقی می‌گذارند یا به دستاویز اینکه جایش در هل امن‌تر هست با خود خارج نمی‌برند. زیادتر هتل‌ها لپ‌تاپ و رایانه دارند و میهمانان می‌توانند در طول اقامت خود از آن در صورت احتیاج استفاده کنند.

اتو؛ با بخار یا بی‌بخار

اتو؛ با بخار یا بی‌بخار‌می‌دانیم کمی تعجب آور به نظر می‌رسد، ولی زیادتر مسافران در چمدان خود اتو دارند؛ از بیم این که هرگز چنین چیزی در هتل یا مکان اقامتشان پیدا نشود. اهتمام کنید لباس‌هایتان را پیش از چیدن در چمدان اتو کنید.

اقلام ممنوعه!

چه با هواپیما سفر می‌کنید، قطار، اتوبوس، کشتی یا ماشینی شخصی، اهتمام کنید چیز‌هایی که تفکر می‌کنید یا اطمینان دارید که جزو لوازم ممنوعه می باشند را با خودتان حمل نکنید تا به دردسر نیفتید.

حوله

زیادتر اقامتگاه‌ها یا هتل‌ها حوله نو و تمیز را نیز به پکیج تسهیلاتی خود اضافه می‌کنند.