تاریخ: ۱۵:۱۱ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
۶۰ آتش‌نشان تأمین شهرآورد ۹۰ را برعهده می‌گیرند

– اخبار اجتماعی – سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث در باره تمهیدات سازمان آتش‌نشانی تهران برای تأمین ایمنی نودمین شهرآورد بین تیمهای پرسپولیس و استقلال گفت: سازمان آتش‌نشانی تهران مانند شهرآوردهای گذشته تمام تلاش خود را برای تأمین ایمنی این مسابقه به کار می‌بندد. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در همین راستا […]

– اخبار اجتماعی –

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث در باره تمهیدات سازمان آتش‌نشانی تهران برای تأمین ایمنی نودمین شهرآورد بین تیمهای پرسپولیس و استقلال گفت: سازمان آتش‌نشانی تهران مانند شهرآوردهای گذشته تمام تلاش خود را برای تأمین ایمنی این مسابقه به کار می‌بندد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در همین راستا علاوه بر آماده‌باش همیشگی ۱۳۱ ایستگاه آتش‌نشانی مستقر در شهر تهران، ایستگاه شماره ۲۰ (قرار گرفته در جوار ورزشگاه آزادی) در روز مسابقه شهرآورد در آماده‌باش ویژه و کاملی قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: علاوه بر این، آتش‌نشانان با استفاده از ۲۱ دستگاه خودروی سبک و سنگین عملیاتی، یک گروه کامل نجات و ۶ دستگاه موتورسیکلت در معیت ۶۰ آتش‌نشان در نقاط مختلف از جمله نقاط ورودی و خروجی ورزشگاه، پارکینگها و بزرگراه‌های منتهی به ورزشگاه از ساعاتی پیش از آغاز مسابقه مستقر شده و اوضاع ایمنی را رصد می‌کنند.

به گفته ملکی، مدیران ارشد و روسای محدوده شمال‌غرب آتش‌نشانی تهران نیز با خودروهای در اختیار ضمن گشت‌زنی در محدوده‌های مورد نظر، به کنترل وضعیت ایمنی می‌پردازند.

این مطلبو از دست ندید!  مقایسه قیمت بنزین ایران با کشورهای همسایه

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تماشاگران خواست مانند همیشه همکاری خوبی با نیروهای امدادی مخصوصاً آتش‌نشانان داشته باشند و در صورت مشاهده وضعیت ناایمن موضوع را اطلاع‌رسانی کنند.

وی متذکر شد: تماشاگران در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالی، ضمن حفظ خونسردی از محل حادثه فاصله گرفته و مراتب را به آتش‌نشانان مستقر در ورزشگاه یا سامانه ۱۲۵ اطلاع دهند.

پلیس: هیچ برنامه‌ای برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها وجود ندارد