گروه: زنان
تاریخ: ۲۰:۳۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
۵۱ امامزاده و بقعه متبرکه مازندران میزبان بانوان زینبی +تصاویر

حجت الاسلام ابراهیم حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در حاشیه همایش رهروان زینبی در امامزاده عباس (ع) ساری در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: همایش رهروان زینبی امروز پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه در ۵۱ بقعه متبرکه استان برگزار شد. او افزود: این ویژه برنامه با حضور بانوان در […]

حجت الاسلام ابراهیم حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در حاشیه همایش رهروان زینبی در امامزاده عباس (ع) ساری در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: همایش رهروان زینبی امروز پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه در ۵۱ بقعه متبرکه استان برگزار شد.

۵۱ امامزاده و بقعه متبرکه مازندران میزبان بانوان زینبی +تصاویر

او افزود: این ویژه برنامه با حضور بانوان در بقاع متبرکه اجرا می‌شود و قرار است در این تجمع نقش حضرت زینب (س) و دیگر بانوان موثر در قیام حسینی از سوی سخنرانان تبیین شود.

حجت الاسلام حیدری با اشاره به اجرای سوگواره‌های لبیک یا حسین، شمیم حسینی، شیرخوارگان حسینی و احلی من العسل در دهه اول محرم، گفت: همایش رهروان زینبی در قالب طرح سوگواره بصیرت عاشورایی برگزار می‌شود.

۵۱ امامزاده و بقعه متبرکه مازندران میزبان بانوان زینبی +تصاویر

همایش رهروان زینبی استان مازندران یکی از بزرگترین همایش‌های رهروان زینبی در کشور به شمار می‌رود که به صورت زنده از شبکه‌های سراسری و استانی پخش می‌شود.

این مطلبو از دست ندید!  تهران قهرمان مسابقات چوگان بانوان کشور شد