گروه: بلیط
تاریخ: ۹:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
۵۰ درصد افزایش نرخ بلیت پرواز ها به نرخ ریال برمی شود

محمدرضا رضایی کوچی عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ، با اشاره به افزایش نرخ بلیت پروازها، گفت: طبق معمول قسمتی از هزینه‌های پروازها به طور ریالی و قسمتی دیگر به طور ارزی محاسبه می‌شود. وی با بیان اینکه ۵۰ درصد افزایش نرخ بلیت‌ پروازها به ریال برمی‌گردد و […]

50 درصد افزایش نرخ بلیت پرواز‌ها به نرخ ریال برمی‌گرددمحمدرضا رضایی کوچی عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ، با اشاره به افزایش نرخ بلیت پروازها، گفت: طبق معمول قسمتی از هزینه‌های پروازها به طور ریالی و قسمتی دیگر به طور ارزی محاسبه می‌شود.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد افزایش نرخ بلیت‌ پروازها به ریال برمی‌گردد و طبیعی هست که با نرخ تورم شاهد افزایش نرخ بلیت هم باشیم، دنبال کرد: ۵۰ درصدی هم که به نرخ ارز ذی ربط می گردد، باید متناسب با ارزی که در اختیار ایرلاین‌ها قرار می‌گیرد، قیمت‌گذاری گردد.

وی با بیان اینکه تعیین سقف نرخ پروازها نباید بی‌نهایت باشد، گفت: سازمان‌ هواپیمایی کشور باید به طور جدی در بحث نرخ گذاری بر شرکت های هواپیمایی نظارت کند و کمیسیون عمران هم بحث قیمت‌ پروازها را به طور مخصوص پیگیری می‌کند.

این مطلبو از دست ندید!  پایگاه هوشمند تندرستی در ایستگاه قطار شهری مشهد راه اندازی شد