گروه: شغل
تاریخ: ۲۱:۵۰ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
۴۹ طرح مختلف در شهرستان لردگان به بهره برداری رسید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، برهان حسین‌پور آقایی فرماندار لردگان گفت: امروز شنبه ۲ شهریور ماه ۹۸ همزمان با اولین هفته دولت، ۴۹ طرح مختلف با حضور جعفر مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در این شهرستان به بهره برداری رسید. […]

۴۹ طرح مختلف در شهرستان لردگان به بهره برداری رسیدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، برهان حسین‌پور آقایی فرماندار لردگان گفت: امروز شنبه ۲ شهریور ماه ۹۸ همزمان با اولین هفته دولت، ۴۹ طرح مختلف با حضور جعفر مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در این شهرستان به بهره برداری رسید.

او اضافه کرد: برای بهره‌برداری از این تعداد طرح، ۲۶۲ میلیارد ریال اعتبار ملی، استانی، سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و سایر ردیف‌ها هزینه شد.

حسین‌پور آقایی افزود: با بهره‌برداری از طرح‌های هفته دولت سال‌جاری در شهرستان لردگان زمینه اشتغال مستقیم ۴۱ نفر فراهم شد.

او تصریح کرد: بهره‌برداری از ۷ طرح جهاد کشاورزی با ۲۸ میلیارد و ۲۸۷ میلیون ریال اعتبار شامل آبیاری نوین، پرواربندی دام سبک و توسعه زمین‌های کشاورزی از مهمترین طرح‌های افتتاحی شهرستان لردگان در نخستین روز هفته دولت بود.

حسین پور یادآور شد: با بهره‌برداری از طرح‌های جهاد کشاورزی، ۱۵ خانوار از مزایای آن بهره‌مند و زمینه اشتغال ۳۲ نفر به صورت مستقیم فراهم شد.

این مطلبو از دست ندید!  اولین رویداد کارآفرینی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان برگزار شد

فرماندار شهرستان لردگان اظهار داشت: همچنین به مناسبت فرارسیدن هفته دولت عملیات اجرایی ۱۴ طرح جدید در شهرستان لردگان آغاز شد.

دوم تا هشتم شهریور به مناسبت شهادت شهیدان محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و حجت الاسلام دکتر محمدجواد باهنر (نخست وزیر) در حادثه انفجار در دفتر نخست‌وزیری جمهوری اسلامی ایران در ۸ شهریور ۱۳۶۰، به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

لردگان از شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری می‌باشد که مرکز آن شهر لردگان، در فاصله ۱۶۰ کیلومتری شهرکرد مرکز استان قرار دارد.