تاریخ: ۱۵:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
۴۴۶ استاد چالش های موجود نظام تعلیمی در هرمزگان را پوشش می دهند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، ایرج بیت اللهی روز چهارشنبه در جمع کارشناسان اداره تکنولوژی و گروه های تعلیمی سراسر استان اضافه کرد: این مدرسان به منظور پوشش خلاهای تعلیمی و توانمند سازی معلمان به عنوان موتور محرک تعلیم با تدوین یک برنامه منظم در پویایی نظام تعلیمی نقش آفرینی می […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، ایرج بیت اللهی روز چهارشنبه در جمع کارشناسان اداره تکنولوژی و گروه های تعلیمی سراسر استان اضافه کرد: این مدرسان به منظور پوشش خلاهای تعلیمی و توانمند سازی معلمان به عنوان موتور محرک تعلیم با تدوین یک برنامه منظم در پویایی نظام تعلیمی نقش آفرینی می کنند.
وی اظهار داشت: با دقت به نقش سیاست هایی گروه های تعلیمی در تعلیم و جابه جایی اطلاعات بین معلمان، ضروری هست با قوی کردن روش اندیشه کانون، این ارزشمند را در محصلین و معلمان پروراندن دهیم.

بیت اللهی برپایی مستمر کارگاه های تعلیمی را مورد تاکید قرار داد و گفت: معلمی که نتواند با علم روز خود را همگام سازد به طور قطع توان ندارد در نظام تعلیمی کشور کارآمد و موفق باشد.
رئیس اداره تکنولوژی و گروه های تعلیمی هرمزگان نیز گفت: سال کنونی ۱۶۰ استاد درون منطقه ای و استانی، ۱۶۵سرگروه تعلیمی و ۱۱۳ راهبر تعلیمی و تربیتی برای برطرف مشکلات تعلیمی و تربیتی معلمان تعلیم دیده اند.
حوریه حاجی زاده اضافه کرد: این مدرسان و سرگروه های تعلیمی با محوریت اداره تکنولوژی و گروه های تعلیمی ابتدایی استان، خدمات تعلیمی و مهارتی نوین را عرضه می دهند.
وی اظهار داشت: راز چیرهی نظام تعلیمی سیر بر مبنای برنامه های اعمالی در سایه وفاق و همدلی هست و تمام ضروری هست در این راه دغدغه برخوردار باشند.

این مطلبو از دست ندید!  فوری ترین حیوان جهان شناسایی گردید

۷۱۹۵/۶۰۴۸
خبرنگار: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین خبر ها استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*hormozgan@yahoo.com