۴۰ هزار تاکسی های فرسوده جایگزین شد

0
اشتراک

۴۰ هزار تاکسی های فرسوده جایگزین شد

۴۰ هزار تاکسی های فرسوده جایگزین شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،در مراسم  طرح ” کلید به کلید ” ایران خودرو برای جایگزینی ۴۰ هزار تاکسی فرسوده هاشم یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به مسئولیت اجتماعی شرمتهای خودرپساز در راستای نوسازی خودروهای فرسوده گفت: گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه نوسازی تاکسی های فرسوده پیش قدم شد و برای اجرای این طرح با چند بانک برای پرداخت وام به متقاضیان مذاکره شد.

وی ادامه داد: تا امروز ۶۳ هزار نفر برای دریافت تاکسی و استفاده از این طرح ثبت نام کرده اند و امروز ۴۰ هزار تاکسی تحویل متقاضیان می شود. یکه زارع با اشاره به مدت زمان کوتاه ثبت نام تا تحویل تاکسی ها به متقاضیان گفت: پیش از این در طرحهای اینچنینی مدت زیادی برای تحویل خودرو صرف می شد و ما برای اینکه تاکسیرانان کشورمان بدون فوت وقت و از کار افتادگی خودروهای خود را تحویل بگیرند، مدت زمان تحویل خودروهارو به یک ساعت کاهش دادیم.

وی با اشاره به جزییات طرح کلید به کلید گفت: طبق مذاکره با بانکها قرار بود تسهیلات ۲۳ درصدی به متقاضیان اهدا شود امذ ایران خودرو در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود فاصله بین سود ۱۶ تا ۲۳ درصد را خودش پرداخت می کند.

خبر در حال تکمیل است…

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.