گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
۴۰۰ هزار تومان، میانگین نرخ بلیت هواپیمای مشهد در روز های انتهایی صفر

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: فروش بلیت‌های چارتری‌ برای ایام انتهایی ماه صفر ممنوع شده هست و برای جلوگیری از تخلف آژانس‌های هواپیمایی و دریافت استرداد مبلغ بلیت‌ کنسلی‌ این قانون را برای این ایام اجرایی کرده‌ایم. سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور با […]

400 هزار تومان، میانگین نرخ بلیت‌ هواپیمای مشهد در روزهای انتهایی صفر/ 70 درصد فروش بلیت‌ها غیرچارتری‌ استرضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: فروش بلیت‌های چارتری‌ برای ایام انتهایی ماه صفر ممنوع شده هست و برای جلوگیری از تخلف آژانس‌های هواپیمایی و دریافت استرداد مبلغ بلیت‌ کنسلی‌ این قانون را برای این ایام اجرایی کرده‌ایم.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور با بیان اینکه سازمان هواپیمایی  سیاست کاهش توزیع بلیت‌های چارتری‌ را در دستور کار خود قرار داده هست، گفت: هم‌اکنون ۷۰ درصد بلیت‌ هواپیماها‌ به صورت غیرچارتری‌ و برنامه‌ای به فروش می‌رسد.

وی اضافه کرد: فعلاً حذف فروش بلیت‌های‌ چارتری‌ برای ایام انتهایی این هفته اجرایی می‌شود.

جعفرزاده‌ با بیان اینکه میانگین نرخ تمامی بلیت‌های مشهد در روزهای انتهایی سفر بالاتر از ۴۰۰ هزار تومان نیست، گفت: در کمال خوشبختی نرخ تمام شده بلیت‌ هواپیما در مسیرهای رفت و بازگشت کنترل شده و در بعضی از روزها نرخ بلیت‌ هواپیما تا ۷۰۰ هزار تومان نیز دست یافته اما نرخ بلیت‌ بازگشت به یک، سوم نرخ تمام شده کاهش یافته هست.

این مطلبو از دست ندید!  حاشیه‌های پیش از دیدار ذوب آهن - پرسپولیس + تصاویر

وی اضافه کرد: به سبب آن که در این ایام هواپیماها‌ یک سر تهی بازمی‌گردند در نتیجه به صورت مرسوم نرخ بلیت‌ برگشت‌ ارزان‌تر به فروش می‌رشد.