گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
۳ گزینه احتمالی جانشینی طاهری در اداره پرسپولیس

سرویس ورزشی فردا: وضع اداره باشگاه پرسپولیس روی هواست و تاکنون آشکار نیست که علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق این تیم هست یا اینکه کماکان بنا بر مدعای وزارت ورزش مدیرعامل قانونی هست. ولی نشانه‌ها از انتهاء طاهری در پرسپولیس خبر می‌دهند. غیرمنتظره که مایه نگرانی طرفداران پرسپولیس و حتی ساکنان باشگاه هست و اکنون […]

سرویس ورزشی فردا: وضع اداره باشگاه پرسپولیس روی هواست و تاکنون آشکار نیست که علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق این تیم هست یا اینکه کماکان بنا بر مدعای وزارت ورزش مدیرعامل قانونی هست. ولی نشانه‌ها از انتهاء طاهری در پرسپولیس خبر می‌دهند. غیرمنتظره که مایه نگرانی طرفداران پرسپولیس و حتی ساکنان باشگاه هست و اکنون وزارت ورزش را به تکاپو انداخته هست.

آ آن چیزی که که این روزها طرفداران پرسپولیس و اعضای هیات رئیسه این تیم به آن امیدوار می باشند این هست که طاهری از کناره گیریی خود پشیمان شده و پس از برگشت از سفر دوباره سکان اداره سرخپوشان را برعهده بگیرد. از سوی دیگر نیز به نظر می رسد مسئولان سطح بالای ورزش نیز به دلیل چیرهی طاهری در مدیرعاملی پرسپولیس بر این عقیده می باشند که خوب ترین گزینه برای حاضر بودن در راس هرم ادارهی باشگاه، علی اکبر طاهری هست.

3 گزینه احتمالی جانشینی طاهری در اداره پرسپولیس

گزینه اول- گوشه چشم عابدینی به مدیرعاملی پرسپولیس

در طول ۲ دهه سابق هر بار یکی از مدیرعاملان باشگاه پرسپولیس برکنار یا کناره گیری می داد، نخستین نامی که به عنوان جانشین مطرح می گردید، امیر عابدینی بوده هست. این بار نیز نام امیر عابدینی مطرح هست که به روایتی موفق‌ترین مدیرعامل پرسپولیس در تاریخ حیات پرسپولیس بوده هست. در کنار عابدینی نیز گزینه های دیگری از طیف مدیر عاملان سابق باشگاه پرسپولیس می باشند که در صورت سازگاری با راهبرد وزارت ورزش و دولت یازدهم توان دارند بر کرسی مدیرعاملی این باشگاه تکیه بزنند.

گزینه دوم- علاقه مندان به مدیرعاملی پرسپولیس

بدون شک می باشند اشخاصی که هم در فعلی و هم در سابق به طور مستمر علاقه داشته اند بر جایگاه مدیرعاملی پرسپولیس تکیه بزنند و دگرگونی دولت ها نیز نتوانسته آنان را از این خواسته دور کند. از سوی دیگر نیز حمیدرضا گرشاسبی نیز یکی از گزینه های احتمالی و علاقه مند به مدیرعاملی پرسپولیس هست که اکنون به مرد دوم اعمالی آنان مبدل شده و به ایده خود طاهری پس از رفتن وی به عتبات عالیات سرپرستی موقت پرسپولیس را در دست گرفته هست.

گزینه سوم- شاید محمد دادکان

آ

گزینه چهارم- شاید یکی از این چند نفر

بدون شک هر گزینه ای که بتواند مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را تصرف کند، کار دشواری در پیش دارد؛ چراکه علی اکبر طاهری به قدری مطلوب و موفق ظاهر شده که هدایت سکان پرسپولیس برای جانشین وی مبحثی دشوار می باشد. در این بین نباید از نظر تماشاگران پرسپولیس هم به راحتی گذشت که بیشتر قریب به اتفاق آنان رای و نظر به ابقای علی اکبر طاهری به عنوان مدیرعامل پرسپولیس دارند