گروه: زنان
تاریخ: ۲۱:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۳۲ منزل محروم از طریق سپاه در آمل ساخته می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از آمل، وی اضافه کرد: با مساعدت قرارگاه خانم‌الانبیا ساخت واحدهای مسکونی در منطقه های زلزله‌زده به سپاه و بسیج سازندگی شهرستان‌ها واگذار می‌شود که به نظر می‌رسد سهمیه‌ای نیز برای شهرستان آمل در نظر گرفته گردد. فرمانده سپاه ناحیه آمل اشاره به ساخت منزل […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از آمل،

وی اضافه کرد: با مساعدت قرارگاه خانم‌الانبیا ساخت واحدهای مسکونی در منطقه های زلزله‌زده به سپاه و بسیج سازندگی شهرستان‌ها واگذار می‌شود که به نظر می‌رسد سهمیه‌ای نیز برای شهرستان آمل در نظر گرفته گردد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل اشاره به ساخت منزل محروم از ساخت ۳۲ منزل از سوی بسیج سازندگی با همکاری کمیته امداد و بهزیستی در این شهرستان مطرح و بیان کرد: مراحل اولیه ساخت آنان به انجام دست یافته ‌و برای تسریع در این امر تمامی ادارات می‌توانند مساعدت کار باشند.

ساخت زباله‌سوز آمل مناقصه می‌رود

شهردار آمل نیز گفت: به زودی ساخت زباله‌سوز در این شهرستان از سوی شهرداری آمل به مناقصه می‌رود.

احمد امیرسلیمانی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های ارزشمند مسئولان شهری و اعضای شورای شهر آمل وضع آشغال این شهرستان هست، گفته بود: با دقت به تلاش‌های انجام شده در این زمینه برای ساخت کارخانه زباله‌سوز تا یک ماه آینده از سوی شهرداری به مناقصه می‌رود.

شهردار آمل با اظهار اینکه زمین این طرح بسترسازی شده و در صورت تشخیص، به پیمانکار ارائه می‌شود، گفت: طرح زباله‌سوز شهر آمل با حجم ۶۰۰ تنی برنامه‌ریزی شده هست.

سلیمانی افزود: مدت ساخت پروژه ساخت زباله‌سوز شهر آمل سه ساله هست.