تاریخ: ۱۶:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
۳۱ هزار نفر در کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور پذیرفته می شوند

حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: هجدهمین نوبت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور، هشتم دی ماه امسال برگزار می شود.وی افزود: داوطلبان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نورتا ۳۰ مهر فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.توکلی یادآور شد: براساس برنامه […]

حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: هجدهمین نوبت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور، هشتم دی ماه امسال برگزار می شود.
وی افزود: داوطلبان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نورتا ۳۰ مهر فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.
توکلی یادآور شد: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور از ۲۳ مهر آغاز شده و تاکنون سه هزار و ۶۰۵ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌گیرد، تصریح کرد: این آزمون برای پذیرش ۳۱ هزار و ۶۰ نفر در یک هزار و ۳۷۱ کدرشته محل برگزار می‌شود.
به گفته توکلی، با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می شود داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۷۰۰ هزار ریال (۷۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام کنند.
فراهنگ **۹۰۲۲**۱۰۵۵
خبرنگار:رقیه نوری *انتشاردهنده : زینب کارگر